Cytat Zamieszczone przez PeterWolf Zobacz posta
Zarobić to pojęcie względne. Kokosów raczej się nie da, niewielkie kwoty tak. Np. jakiś czas temu zgłosiło się do mnie nowe wydawnictwo - pocztówki z całego kraju, szukali ludzi z poszczególnych regionów. Pani przeleciała sobie moja galerię (amator, nie zajmuje się fotografią w tym celu, czasem coś sprzedam do jakiejś gazety, itp.), wybrała coś ze 150 zdjęć i gdy przyszło do finansów wyszło że będzie to ok. 5zł za zdjęcie (nie wiem czy netto, bo nawet nie pytałem). Zakupione zdjęcia trafią na ich www, do czegoś właśnie w rodzaju sklepu i dopiero jak ktoś kupi a oni wydadzą to zapłacą za zdjęcia. Czyli w moim przypadku 750zł (czekaj tatka latka), oczywiście zdjęć nie sprzedałem, ale sądzę że trochę chętnych się znalazło - więc tak jak mówiłem, zarobić mozna, ale to pojęcie względne
PS - uprzejma pani mówiła, że owszem płacą nawet 40zł za jedno zdjęcie, ale tyle to tylko - jak to nazwała - super-profesjonalistom...
I dobrze zrobiles takie baby tylko gonic Az noz w kieszeni sie otwiera jak widze co sie dzieje w tym temacie (mam na mysli stocki).