Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jaskinie

  1. #1
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  2. #2

    Domyślnie

    Troszkę nudno i niemrawo. Balans bieli nieciekawy. Mając drugie źródło światła(flash) można kombinować z jego ustawieniem i mieszać kolory jak dusza zapragnie. Winiety + doge&burn potęgują efekt mroku i tajemniczości. Warto z nich korzystać. Ludzie jako statyści nie wnoszą nic ciekawego do kompozycji. Można pobawić się w lekką aranżację. Nieciekawe elementy (typy transformatory i kable) można spokojnie stemplować. Szkoda, że wszystko występuje w podobnej, monotonnej tonacji. Ogólnie temat trudny i kur* niewdzięczny.
    Pozdrawiam
    Janusz

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Troszkę nudno i niemrawo. Balans bieli nieciekawy. Mając drugie źródło światła(flash) można kombinować z jego ustawieniem i mieszać kolory jak dusza zapragnie. Winiety + doge&burn potęgują efekt mroku i tajemniczości. Warto z nich korzystać. Ludzie jako statyści nie wnoszą nic ciekawego do kompozycji. Można pobawić się w lekką aranżację. Nieciekawe elementy (typy transformatory i kable) można spokojnie stemplować. Szkoda, że wszystko występuje w podobnej, monotonnej tonacji. Ogólnie temat trudny i kur* niewdzięczny.
    zwłaszcza jak przewodnik gasi ci światło i musisz za nim biec
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Gorus Zobacz posta
    zwłaszcza jak przewodnik gasi ci światło i musisz za nim biec
    Trudno. Jak nie prośbą, to groźbą. Ja wymusiłem czas na fotografowanie . Zapłaciłem za bilet, więc wymagam. Poza tym myślę, że zawsze można spróbować się dogadać. Mnie to ganianie było nawet na rękę, bo cała grupa poszła w cholerę a ja spokojnie miałem czas dla siebie. Swoje pierwsze zdjęcia też robiłem w pośpiechu. Do kolejnych byłem już jako-tako przygotowany i w miarę wiedziałem co chcę uzyskać.
    Pozdrawiam
    Janusz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Trudno. Jak nie prośbą, to groźbą. Ja wymusiłem czas na fotografowanie . Zapłaciłem za bilet, więc wymagam. Poza tym myślę, że zawsze można spróbować się dogadać. Mnie to ganianie było nawet na rękę, bo cała grupa poszła w cholerę a ja spokojnie miałem czas dla siebie. Swoje pierwsze zdjęcia też robiłem w pośpiechu. Do kolejnych byłem już jako-tako przygotowany i w miarę wiedziałem co chcę uzyskać.
    No właśnie się nie dało. Przewodniczka powiedziała że mamy określony czas na przejście jaskini i już. Można było iść po ciemku ale to raczej mało ciekawe przeżycie.

    Ja się jeszcze za jaskinie nie wziąłem.
    7 mi się bardzo podoba
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    No właśnie się nie dało. Przewodniczka powiedziała że mamy określony czas na przejście jaskini i już. Można było iść po ciemku ale to raczej mało ciekawe przeżycie.
    Rozumiem pośpiech. Pisałem już wcześniej. Ja też strzelałem z ręki i z lampą zapiętą na body. Mimo to zdjęcia słabe a da się z nich wycisnąć o wiele więcej. Napisałem wcześniej jak. Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany podam link do tego co mnie udało się stworzyć w podobnych warunkach.
    Pozdrawiam
    Janusz

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany podam link do tego co mnie udało się stworzyć w podobnych warunkach.
    Ja poproszę Oglądania innych prac które mogą w jakiś sposób podinspirować, nigdy za wiele


    Piotrze - jaskiniowe kadry zacne Choć czwórka chyba leci trochę w prawo...
    Kidding of course - tam nic przecież prosto nie było i ten skos dokładnie taki pamiętam
    Ostatnio edytowane przez Azazel85 ; 25-02-2010 o 03:00
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    Ja poproszę
    Cheddar Caves
    Pozdrawiam
    Janusz

  9. #9

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Troszkę nudno i niemrawo. Balans bieli nieciekawy. Mając drugie źródło światła(flash) można kombinować z jego ustawieniem i mieszać kolory jak dusza zapragnie. Winiety + doge&burn potęgują efekt mroku i tajemniczości. Warto z nich korzystać. Ludzie jako statyści nie wnoszą nic ciekawego do kompozycji. Można pobawić się w lekką aranżację. Nieciekawe elementy (typy transformatory i kable) można spokojnie stemplować. Szkoda, że wszystko występuje w podobnej, monotonnej tonacji. Ogólnie temat trudny i kur* niewdzięczny.
    HiHi,

    to Ci się Piotrku dostało, jako super nieobiektywny powiem że zdjęcia fajne, bo za nimi stoi cała atmosfera miejsca, Pani ochroniarz i gasnące światło.
    Przy okazji Fushiro jeśli nie wygląda jak zawodnik sumo to by nie miał szans Pani przewodnik wzięłaby pod pachę i poszła dalej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •