Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy sort :)

    No to ja też się dorzucę.
    Czeski redbulo-kamikaze daje kopa


    1. Na początku Morawy i piękna jaskinia ze znikającym światełkiem (ludzie są w cieniach )


    2. Przywitali nas godnie z honorami.


    3. Następnie koleżanka - modelka pokazała mi nowe trendy w ukazywaniu wizerunku.


    4. Ta Czeszka szła do mnie, lecz niestety byłem przed redbulem.


    5. W końcu przyszedł wieczór (ludzie na pomnikach )


    6. Okazało się, że wśród naszej grupy znajduje się prawdziwy biały ninja


    7. A to nasz niedzielny artysta, na którego koncercie (dzięki pewnej grupie osób )
    spędziliśmy sporo czasu. (warto było)


    8. Kolejny ciekawy osobnik, mianowicie prawie jak Jazin z Bazin przy restauracji u Dominikana.


    9. Kawałek naszej knajpki


    10. A na koniec taki widoczek (na dole stał kolega z Gdańska) z wieży na moście Karola.(po usilnej walce z turystami zza Buga i malutkimi japończykami)



    Na dzisiaj wystarczy, nie krzyczcie bardzo gdyż początkujący amator jestem. Pozdrawiam i przyjemnej nocki Państwu życzę.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  2. #2

    Domyślnie

    Podobaja mi sie portrety. Jozin w draganowskim stylu super. Podobnie grajek (wciaz slysze to jego kataryne czy co on tam dusil)

  3. #3

    Domyślnie

    Wow, bardzo bardzo ładna obróbka i świetne zdjęcia. Ten Pan z 8-ki dodatkowo miał identyfikator Security przypięty do portek. Pewno jednostka specjalna :P

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Podobaja mi sie portrety. Jozin w draganowskim stylu super. Podobnie grajek (wciaz slysze to jego kataryne czy co on tam dusil)
    Irlandzko-chińskie pieśni ludowe w swoim ojczystym czeskim języku.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Wow, bardzo bardzo ładna obróbka i świetne zdjęcia. Ten Pan z 8-ki dodatkowo miał identyfikator Security przypięty do portek. Pewno jednostka specjalna :P
    Się zaczerwieniłem
    A to możliwe, że kolega Jozin jest tajnym człowiekiem czeskiego mosadu ,lub następcą agenta Tomka.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  6. #6

    Domyślnie

    "Zdraganizowalem" pana bardziej. Aż się prosił. Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko.


  7. #7

    Domyślnie

    Spoko, agresywniej jest
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    "Zdraganizowalem" pana bardziej. Aż się prosił. Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko.
    Tylko ten papieros jakoś dziwnie teraz wygląda.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kosmala_Jurek Zobacz posta
    Tylko ten papieros jakoś dziwnie teraz wygląda.
    jest przepalony
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Gorus Zobacz posta
    jest przepalony
    Jak osoba, która robiła to zdjęcie
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •