Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72
  1. #61

    Domyślnie

    Poszło na priwa. Czekam na odpowiedź i już się cieszę na wycieczkę

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sewo Zobacz posta
    No więc za chwilę wrzesień, czyli zapraszam, w pokoiku jest jedno łóżko podwójne, toaleta i mała kuchenka. Najlepiej wziąć śpiwory i dobry humor. Macie czas do grudnia, aby nie doszło do kolizji czasowych decyduje kolejność zgłoszeń. Adres e-mailowy jest w cytacie. W pobliżu tramwaj, na plac Wacława 11 minut.
    Jeszcze tylko dodam, że oferta jest darmowa, jedyne ograniczenie to długość pobytu, aby mogło skorzystać więcej osób, optymalnie 3-4 dni. Wieczorem dam zdjęcie.

  3. #63

    Domyślnie

    Tu jest obiecane zdjęcie, mały pokoik na poddaszu, trochę bałagan, ale postaram się posprzątać. Cena 0, CZK, ale przyjmuję soczki owocowe polskiej produkcji.



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Sewo ; 31-08-2010 o 21:15

  4. #64

    Domyślnie

    Sewo, ja zaklepuję dwa weekendy w pazdzierniku/ listopadzie - uwielbiam jesienne klimaty w miescie, a w Pradze to bedzie malina ... Poszło na priv...

  5. #65

    Domyślnie

    Łóżko jest dość szerokie, możesz znów wziąć te dwie laski co wtedy w maju, pamiętasz ... ?

  6. #66

    Domyślnie

    Kurcze, nie tak głośno ...;-D

  7. #67

    Domyślnie

    A ja w długi weekend listopadowy
    ale fajnie, nigdy nie byłam w Pradze
    dzięki!

  8. #68

    Domyślnie

    Nooo, dla przewodnika po Pradze to strasznie smakowity kąsek, osoba, która jeszcze nigdy nie była w Pradze, i do tego fotografująca! Niam, niam!

  9. #69

    Domyślnie

    )))
    nie mów hop
    Wiesz jaka jest geneza mojego nicka?przed plenerem pod Grunwaldem miałam inny ha ha ha

  10. #70

    Domyślnie

    No to ja właśnie wróciłam.
    Sewo jeszcze raz, a właściwie to po raz pierwszy, bo rano Cię nie było, serdeczne dziękuję za gościnę i wspaniałe opowieści. A na dobrou noc fotka z wczoraj, żeby nie było, że zdjęć nie robiłam)Hradczany się walą, ale nie wiem czemu, skoro pozostałe elementy są prosto)nawet flaga pana prezydenta.
    Nieważne, jak odeśpię to może coś wydumam.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •