Close

Strona 155 z 165 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 541 do 1 550 z 1649
  1. #1541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hancock55 Zobacz posta
    ... nowa seroa ART jest weryfikowana na podstawie nr seryjnego ale tez jest wymagana karta gw.
    Ech, polski Ci padł widzę...
    No nie musi być karty, przecież dwa miesiące temu kalibrowałem szkło ze zagubioną kartą gwarancyjną i było to zrobione jako naprawa gwarancyjna. Oczywiście najlepiej jak jest, ale ważniejszy jest dowód zakupu.

  2. #1542

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ech, polski Ci padł widzę...
    No nie musi być karty, przecież dwa miesiące temu kalibrowałem szkło ze zagubioną kartą gwarancyjną i było to zrobione jako naprawa gwarancyjna. Oczywiście najlepiej jak jest, ale ważniejszy jest dowód zakupu.
    Po prostu wiedzieli że dowód zakupu "nie lewy" + i tak maja to w swojej bazie + chcieli żebyś jeszcze Sigmę i nich kupił + i tak dostana za to kasę
    D750 + D7500 +D3300 + trochę słoiczków i światełek

  3. #1543

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ech, polski Ci padł widzę....
    . Co do dowodu zakupu to na jego podstawie teoretycznie mozna dojsc skad kupiony byl obiektyw ( dystrybutor) a o to tu sie rozchodzi. Dlatego tez m.in. wymagana jest karta gwarancyjna. Teraz chyba kolega od pytania o karte gwarancyjna wie juz wszystko.

    Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

  4. #1544

    Domyślnie

    Wracając do tematu 17-50 Sigma - najlepszy spacerowy na DX. Miałem ten obiektyw na D90 i był on najczęściej używany mimo tego że mam 50 1.4.
    ...

  5. #1545

    Domyślnie

    Nic dziwnego, że używałeś w takim zestawie właśnie S 17-50, ponieważ N50/1.4 w Dx nadaje się raczej do "zadań specjalnych", jakiś portret, może niekiedy jakiś krajobraz. Ogniskowa 50mm do Dx nie bardzo nadaje się do zastosowań uniwersalnych , jest za długa, a do tego ten Nikkor do gigantów ostrości też nie należy.

  6. #1546

    Domyślnie

    Mam dylemat taki. Zakupiłem Sigme 17-50 F2.8 EX DC OS w Euro AGD. Oczywiście gwarancja do obiektywu jest dołączona przez K-Consult (zdjęcie gwarancji jest parę postów wcześniej identyczne jak moje). Próbuje ten obiektyw teraz zarejestrować na stronie sigmy. http://gwarancja.sigma-foto.pl/ , wpisuje SN 8 cyfrowy numer oraz PIN: 8 cyfrowo/literowy i dostaje komunikat że błąd (Błędny numer seryjny i/lub pin.)
    Chciałem go rejestrować po to żeby mieć 3 letnią gwarancje oraz żebym mógł w ramach gwarancji skalibrować go.
    Przed świętami dzwoniłem do Sigmy że będę chciał wysłać do nich do kalibracji i chcę mieć gwarancje 3 letnią , więc miła Pani odesłała mnie własnie do tej strony.
    Reasumując co jest nie tak że nie mogę zarejestrować tego obiektywu na ich stronie???
    Choć w karcie gwarancyjnej teraz widzę że obiekt objęty jest 3 letnią gwarancją. a jak chce dwuletnią dodatkową w ramach 3+2 to mam się kontaktować z punktem sprzedaży.
    Ponadto w regulaminie na stronie sigmy pkt 4. Obiektywy z serii EX marki SIGMA objęte są trzyletnią gwarancją, bo sugerowałem się pkt. 1.

    Więc już nie trzeba rejestrować i po prostu wysyłać do nich a gwarancje mam z automatu na 3 lata i darmowa kalibracja??
    dziękuje

  7. #1547

    Domyślnie

    Gwarancja jest z automatu 3 letnia a kalibracja darmowa. Oczywiście, jeśli szkło pochodzi z dystrybucji PL.
    Przedłużenie gwarancji na te 5 lat to koszt coś koło 200 zł. I przedłużyć można w czasie 1 m-ca.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #1548

    Domyślnie

    Dlatego napisalem gdzie kupilem czyli w euro więc na moje to polska dystrybucja.
    Dlatego spytalem czy wysylac spokojnie czy cos zle robię

    Wydłużenie na kolejne 2 lata to koszt 300 zl i trzeba w okresie do 60 dni od zakupu wydłużyć jesli ktos chce

    Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  9. #1549

    Domyślnie

    Mylisz gwarancję starszych szkieł Sigmy z nowymi C, A, S. W tych nowszych jest dwa lata i trzeba do roku się zarejestrować, żeby mieć trzeci. W tych starszych z dystrybucji PL jest trzy. Kalibrację masz na pewno gratis.

  10. #1550

    Domyślnie

    A moja 17-50 to starsza czy nowsza tak dla jasności?

    Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Strona 155 z 165 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •