Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Darcio Zobacz posta
    Tak, opadanie jest równomierne na całej długości zdjęcia. Jak patrzę na zdjęcie w kadrze poziomym to od lewej strony opada do prawej - czyli tak jak piszesz "prostokąt wydruku jest skrzywiony w stosunku do prostokątna papieru".
    Sprawdzałeś czy jest to zależne od formatu wydruku? Tzn czy na a4 też opada czy tylko na jakimś małym formacie. I ile arkuszy wkładałeś do podajnika? Bo przy pojedynczej kartce chyba trudniej mechanizmowi pociągnąć ją równo.

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Sprawdzałeś czy jest to zależne od formatu wydruku? Tzn czy na a4 też opada czy tylko na jakimś małym formacie. I ile arkuszy wkładałeś do podajnika? Bo przy pojedynczej kartce chyba trudniej mechanizmowi pociągnąć ją równo.
    Nie drukowałem na innym formacie jak na 10x15. Głównie właśnie wkładałem pojedyncze kartki..... Jak wrócę do domu to spróbuję z podajnikiem z większą ilością kartek.

  3. #73

    Domyślnie

    Faktycznie..... wsadziłem do podajnika większa ilość kartek i już równo zdjęcia są drukowane Gio, dziękuję za pomoc!!! Nawet przez myśl mi nie przeszło, że to może być takie proste rozwiązanie tego problemu. Teraz tylko mi zostało pomyśleć o atramencie i można będzie drukować

  4. #74

    Domyślnie

    to takie durne pytanie mam bo tez planuje sobie zanabyc p50, rozumiem ze mozna tam mniejszy papier niz a4 wkladac? ja glupi zawsze myslalem ze wklada sie a4 i pozniej tnie

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    to takie durne pytanie mam bo tez planuje sobie zanabyc p50, rozumiem ze mozna tam mniejszy papier niz a4 wkladac? ja glupi zawsze myslalem ze wklada sie a4 i pozniej tnie
    Nie jest to wcale głupie - format A4 wychodzi najtaniej, drukuje najszybciej i jest dostępny w szerokim spektrum podłoży.

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Nie jest to wcale głupie - format A4 wychodzi najtaniej, drukuje najszybciej i jest dostępny w szerokim spektrum podłoży.
    o tym nie pomyslalem w sumie tylko ze ja dwie lewe rece mam i zanim sie naucze gilotynke obslugiwac to zmarnuje pewnie troche papieru i tuszu

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Darcio Zobacz posta
    Faktycznie..... wsadziłem do podajnika większa ilość kartek i już równo zdjęcia są drukowane Gio, dziękuję za pomoc!!! Nawet przez myśl mi nie przeszło, że to może być takie proste rozwiązanie tego problemu. Teraz tylko mi zostało pomyśleć o atramencie i można będzie drukować

    Super Darcio! No kurcze, pomogłem

  8. #78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    o tym nie pomyslalem w sumie tylko ze ja dwie lewe rece mam i zanim sie naucze gilotynke obslugiwac to zmarnuje pewnie troche papieru i tuszu
    Żeby tylko na tuszu i papierze się skończyło, bo palców masz skończoną ilość...

  9. #79

    Domyślnie

    Jednak jeszcze zostanę przy oryginalnych atramentach bo czytając różne opinie można zgłupieć a decydującym czynnikiem było to, że gdybym przeszedł na zamienniki to do każdego papieru na jakim chciałbym drukować musiałbym robić profil aby wszystko wyglądało jak trzeba bo po to kupiłem drukarkę. Drukować będę głównie dla siebie więc moje finanse to powinny wytrzymać tym bardziej, że mam już dość beznadziejnych odbitek z labów.

  10. #80

    Domyślnie

    Bardzo słuszna decyzja - z zamiennikami jest podobnie jak z gazem w samochodach, tylko jeszcze gorzej

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •