Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Siemianowice
    Posty
    90

    Domyślnie

    Nie przywiazuj sie tak do tych rat 0%. Sprawdz najtansze oferty z dobrych sklepow internetowych i zobacz, czy czasem zaoszczedzona kase mozesz wydac na procentowe raty w danym sklepie. Moze sie okazac, ze "procentowe" raty + nizsza cena zakupu aparatu i tak bedzie Ci sie bardziej oplacac niz raty 0%.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ratel Zobacz posta
    Nie przywiazuj sie tak do tych rat 0%. Sprawdz najtansze oferty z dobrych sklepow internetowych i zobacz, czy czasem zaoszczedzona kase mozesz wydac na procentowe raty w danym sklepie. Moze sie okazac, ze "procentowe" raty + nizsza cena zakupu aparatu i tak bedzie Ci sie bardziej oplacac niz raty 0%.
    Sprawdziłem to już. Przy takiej kwocie i tylu ratach trudno jest zejść poniżej 2k (mi wydaje się to niemożliwe) odnośnie kosztu kredytu (bez ubezpieczenia). W internetowych sklepach aparat kosztuje ok. 7500 - więc różnica nie jest znowu tak duża.

  3. #23

    Domyślnie

    Witajcie! Miałem podobną sytuację w roku 2007, gdy kupowałem D70s w znanej sieci handlowej dla inteligentów. Aparat miał podobną, ok 1700, liczbę klapnięć migawki na liczniku. Jednak poza tym był bez zarzutu i działał aż miło, a teraz trafił do kolejnych rąk i działa dalej. To tylko powinno Cię utwierdzić w walce o niższą cenę. Zawsze istnieje ryzyko zwrotu po stwierdzeniu usterki, ale to statystycznie chyba rzadkie?
    Sporo szwedzkiej blachy i trochę szkła...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Volver Zobacz posta
    Witajcie! Miałem podobną sytuację w roku 2007, gdy kupowałem D70s w znanej sieci handlowej dla inteligentów. Aparat miał podobną, ok 1700, liczbę klapnięć migawki na liczniku. Jednak poza tym był bez zarzutu i działał aż miło, a teraz trafił do kolejnych rąk i działa dalej. To tylko powinno Cię utwierdzić w walce o niższą cenę. Zawsze istnieje ryzyko zwrotu po stwierdzeniu usterki, ale to statystycznie chyba rzadkie?
    Chyba w podobnym czasie kupowaliśmy w znanym sklepie korpusy D70s (mój był po 1800zł ). Miałem dokładnie to samo - nazwy plików wyzerowane, a w głębi kryło się ok 1k klapnięć. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak to sprawdzić. Ale prawdą jest, że z aparatem wszystko było ok...

  5. #25

    Domyślnie

    Kończąc wątek - nie udało mi się obniżyć ceny, ale trzeba powiedzieć, że fakt sprzedaży ratalnej stanowiły element negocjacji i to było dla mnie przeważające. Wychodzę z założenia, że taki sprzęt ludzie mają prawo testować w sklepie - z reguły są tylko 1, 2 sztuki na stanie, więc siłą rzeczy nie są dziewicze. Prawdopodobieństwo, że aparat wrócił z jakiejś naprawy oceniamy na niskie - a nadszarpniętą męską dumę, że to jednak nie dziewica, będę musiał jakoś przełknąć.

    Bardzo Wam dziękuję za uwagi, bo pomogły mi się ustosunkować do sprawy!

    Pozdrawiam!

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    jeśli nie jest za późno i jest to ten sklep o którym myślę możesz zamówić aparat przez internet ze wskazaniem sklepu w którym odbierzesz osobiście i na raty , jak będzie używany każ sprowadzić nie używany - to że w sklepie jest jedna sztuka to nie znaczy że w sieć nie ma na stanie innych, tylko zaznacz, że ma być nie używany

  7. #27

    Domyślnie

    a jka kupiles, to nie pozostaje ci nic innego jak cieszyc sie jak dziecko i robic zdjecia, czyli dokladnie to co ja zrobilem
    Andrzej

  8. #28

    Domyślnie

    List Yogura (dzięki za niego!) zainspirował mnie do ponownego rzucenia okiem na ofertę RTVEuroAGD (sprawdzałem jakieś tydzień temu i nie było D700), bo mam wrażenie, że właśnie tę sieć Yogur miał na myśli. I okazało się, że znowu mają w ofercie D700 w dodatku z obiektywem 24-70 f/2.8 za ok. 13400zł - IMHO całkiem fajna cena jak na sieć, która oferuje raty 30x0%. Tak więc zmieniłem kurs o 180 stopni i zamówiłem. Do odbioru będzie w moim mieście, w sklepie, który wskazałem - wcześniej miałem perspektywę drogi z jednego końca Polski na drugi. Tak więc obecnie nie pozostaje "nic innego jak cieszyć się jak dziecko i robić zdjęcia".

  9. #29

    Domyślnie

    zdaje sie ze w tej chwili kazdy sklep lacznie z internetowymi ma RATY ...tak kluczowe!!
    a 30rat za 0 % moze byc podpucha ...trzeba by bylo sie tym ratom i ofercie kredytowej lepiej przyjrzec
    D90.....na reszte poluje !!

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szyper88 Zobacz posta
    zdaje sie ze w tej chwili kazdy sklep lacznie z internetowymi ma RATY ...tak kluczowe!!
    a 30rat za 0 % moze byc podpucha ...trzeba by bylo sie tym ratom i ofercie kredytowej lepiej przyjrzec
    To nie podpucha - sprawdzałem już. W Euro kupowałem na tej zasadzie Tokinę. W sklepie zaznaczyłem, że nie chcę ubezpieczenia i dostałem raty 30 x 0% - prawdziwe. Jak pisałem wcześniej - przy tych kwotach, koszt normalnych rat wynosi ponad 2k.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •