Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Mozaika górska

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Kolory super, brakuje mi uciętej prawej strony. Zdjęcie dla mnie super.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobry kadr - ciekawy, czytelny i nieprzeładowany. Nic mi tutaj nie brakuje - skoncentrowałem się na "wzrokowej" wspinaczce po grani i bardzo mi się podobało
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  4. #4

    Domyślnie

    Widoczek ładny trochę za szeroka ramka odciąga uwagę.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajny, poukładany kadr .
    Gąszcz soczyście zielonej kosodrzewiny na pierwszym planie, powoli ustępujący miejsca skalnym fragmentom grani, by wreszcie całkowicie ustąpić im miejsca, odsłaniając surowy, niedostępny charakter gór.
    Troszkę szkoda cieni, ale wiem, wszystkiego mieć nie można .
    Do mnie trafia, a i ramka mi nie przeszkadza .

  6. #6

    Domyślnie

    Ładne.
    Kadr choć może sprawiać wrażenie bardzo ciasnego(na ogół góry oglądamy szerokoooo) to jednak jest skomponowany tak, że wzrok "wspina" się pod górę i o to chyba chodziło. Kolorystyka bardzo naturalna.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Ładne.
    Kadr choć może sprawiać wrażenie bardzo ciasnego(na ogół góry oglądamy szerokoooo) to jednak jest skomponowany tak, że wzrok "wspina" się pod górę i o to chyba chodziło. Kolorystyka bardzo naturalna.
    zgadzam się z Marcinem

  8. #8

    Domyślnie

    Fotografowanie gór do łatwych nie należy, zwłaszcza iż zazwyczaj gdy maszeruje się gdzieś wyżej są niekorzystne warunki oświetleniowe.
    Moim zdaniem dałeś radę i mamy tu ładny górski obraz.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  9. #9

    Domyślnie

    Ładne kadrowo i kolorystycznie.
    Ciekawie jest
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  10. #10

    Domyślnie

    To ja też dodam, że oczy aż ciągną nogi by szły pod górę wzdłuż grani. Tylko szlaku tam nie ma... (ale to wina TPN, a nie autora zdjęcia).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •