Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    No to mi namieszaliście.
    Miałem jutro jechać, ale jeśli jest tak fatalnie jak piszecie, to nie wiem, czy będzie mi się chciało wstać
    e, to Ty dobry jesteś, jak na 11 nie będzie Ci się chciało wstać.
    Przejechać się zawsze można, może jutro będzie więcej atrakcji?
    Fajne jest stoisko Fotopolis. Stoją różne aparaty z różnymi obiektywami. Można wsadzić swoją kartę i porobić zdjęć modelce. A potem porównać, jak który rysuje.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kojot3.0 Zobacz posta
    Dajcie jakieś fotki z imprezy
    Jakiej imprezy?

    Fotopolis dzien pierwszy.

    Zwiedzających było nas dzisiaj może z e 20 osób przez 2 godz. Byłem zapisany na 3 warsztaty, na ktore się zdążyłem zapisać 3 dni temu (!!!).
    Warsztaty 1.
    Kubasiński pochwalił się swoim Nikonem D3S z Nikorrem 200/2,0 ED VRII i pokazał 2 (słownie: dwa) swoje zdjęcia. Gość z Nikona powiedział, że w ostatnim półroczu Nikon wypuścił 3 szkła i 1 konwerter. Było nas 8 osób.
    Warsztaty 2.
    Panorama asferyczna. Zdjęcia które udało się ostworzyć, (może z 10) były fajne. Gość z PHOTOPRODUCTION pokazał nam 3 statywy i dwa obieltywy. 5 osób.
    Warsztaty 3.
    Omówienie nowoczesnych technik drukowania. Nie odbyły się, gdyż nie było żadnego chętnego

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    e, to Ty dobry jesteś, jak na 11 nie będzie Ci się chciało wstać.
    Przejechać się zawsze można, może jutro będzie więcej atrakcji?
    Fajne jest stoisko Fotopolis. Stoją różne aparaty z różnymi obiektywami. Można wsadzić swoją kartę i porobić zdjęć modelce. A potem porównać, jak który rysuje.
    Wybrać pewnie się wybiorę.
    Może chociaż te warsztaty mody będą ciekawe.
    A tak na serio, nikt nie chce darmowej wejściówki?

  4. #44

    Domyślnie

    Już zapomniałem o tej imprezce... Przez chwilę myślałem, ale... sprzęt mam, Nikkora 20/2.8 na pewno nikt nie będzie miał do pomacania, na warsztaty się nie zapisałem - druk może byłby i interesujący, ale to temat rzeka, więc i tak z jakiejś tam prezentacji niewiele wyniosę. Zdjęcia artystyczne nie dla mnie - ja mam jakiś dziwny gust i wolę po prostu dobrą fotografię obejrzeć... Zobaczymy co mini na warsztatach popstrykasz, może w przyszłym roku będzie warto się zapisać. Chociaż wątpię.

  5. #45

    Domyślnie

    Wróciłem i też jestem rozczarowany. Z wystaw pewnie w pamięci utkwi mi tylko ta Związku Polskich Fotografów Przyrody, kilka innych było niezłych, ale nic poruszającego.
    Sprzętowo też mnie nic jakoś nie porwało. W sklepie cyfrowych nawet nie było ciamcianga 14/2,8 dla Nikona.
    Mam nadzieje, że sobie chociaż niektórzy jednak odbili na warsztatach, chociaż po Waszych dotychczasowych postach nie spodziewam się rewelacji.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mordimer Zobacz posta
    Wróciłem i też jestem rozczarowany. Z wystaw pewnie w pamięci utkwi mi tylko ta Związku Polskich Fotografów Przyrody, kilka innych było niezłych, ale nic poruszającego.
    te podwodne były zaj.......

  7. #47

    Domyślnie

    Dzisiejszy dzień zamiast na fotopolis spędziłem w Góraszce i przynajmiej ta impreza mnie nie rozczarowała.
    Jak ktos ma jutro czas to polecam

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinokio Zobacz posta
    Dzisiejszy dzień zamiast na fotopolis spędziłem w Góraszce i przynajmiej ta impreza mnie nie rozczarowała.
    Jak ktos ma jutro czas to polecam
    ja jadę

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •