Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    To znaczy "wierchuszka" za takie pieniądze pracować nie będzie, a olbrzymia większość fotografów jak przychodzi zrobić (konkretny przykład) sesję produktową szkła przy pomocy Phase One, to bezradnie rozkłada ręce i proponuje - zrobimy Nikonem a potem się w PSie obrobi...
    Zresztą to temat rzeka...
    Nic nowego, niektórzy spędzą np 10 godzin w studio i 2 godziny w PS a reszta 2 na zdjęciach a 10 na PS
    beauty of digital photography )
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #52

    Domyślnie

    Znam sytuację, kiedy agencja oszczędzając na fotografie (mnie, znaczy się) zrobiła zdjęcie nowej (małej) butelki wody Żywiec przy pomocy D40 + kit oraz dwóch żarówek błyskowych. Grafik siedział później nad tym obrazkiem cztery dni. To było zwykłe zdjęcie produktowe, na wprost, suchej butelki. Chodziło o to, żeby ładnie pokazać światłocieniem wytłoczenie gór, które się wtedy na butelce pojawiło. Tak z ciekawości postanowiłem później, zrobić sobie takie zdjęcie na diapozytywie 4x5, tak "na gotowo" - zajęło mi to 2 godziny...

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Znam sytuację, kiedy agencja oszczędzając na fotografie (mnie, znaczy się) zrobiła zdjęcie nowej (małej) butelki wody Żywiec przy pomocy D40 + kit oraz dwóch żarówek błyskowych. Grafik siedział później nad tym obrazkiem cztery dni. To było zwykłe zdjęcie produktowe, na wprost, suchej butelki. Chodziło o to, żeby ładnie pokazać światłocieniem wytłoczenie gór, które się wtedy na butelce pojawiło. Tak z ciekawości postanowiłem później, zrobić sobie takie zdjęcie na diapozytywie 4x5, tak "na gotowo" - zajęło mi to 2 godziny...
    Swoją drogą - albo grafik-dupa, albo chcieli im na przyszłość wybić podobne pomysły z głowy

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Swoją drogą - albo grafik-dupa, albo chcieli im na przyszłość wybić podobne pomysły z głowy
    Też wtedy stwierdziłem, że narysować było by szybciej, więc przychylam się do pierwszej koncepcji.

  5. #55

    Domyślnie

    gdybym bral za godzine (a ktos oczywiscie gotow by byl dac to co ja bym bral), tez bym tydzien siedzial nad jednym zdjeciem
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •