Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie wyzwalacze radiowe - nie do lamp

    Witam
    Szukam na forum i są tylko wyzwalacze do lamp...jezeli coś podobnego jest, to proszę o podanie linku i usunięcie.

    Poszukuje w/w wyzwalacza radiowego (do/ok. 130zł) do aparatu. Nie chcę pilota, gdyż fotki chciałbym pstrykać z min. 30-50m; ale jest jedna uwaga - aparat leżałby na ziemi w wysokiej trawie (max 1m wys). I potrzebowałbym taki wyzwalacz, któremu taka trawa nie będzie problemem!

    Coś poradzicie? I jakie polecicie?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    rf-602 wyzwala aparat
    D90, Samyang, Tamron, Tokina, Nikkor
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    a jakie polecanie ze względu na działa na długie dystanse? i jaki w terenie nie będzie zawodził?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pinczer Zobacz posta
    rf-602 wyzwala aparat
    Potwierdzam... i to z daleka wyzwala
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  5. #5

    Domyślnie

    Podepnę się pod wątek TMB jeśli pozwoli.
    Jak jest z tym wyzwalaniem i ostrzeniem w rf 602, bo mi się chyba trafił jakiś felerny egzemplarz (właśnie dzisiaj testuję nową zabawkę) albo coś nie umiem go obsłużyć i czegoś nie doczytałem. Ostrzy na zielonej diodzie i od razu wyzwala migawkę. Drugiego strzału już nie ma pomrukuje stabilizacja w obiektywie ale nie ostrzy i nie wyzwala, albo wyostrzy i... cisza. Trzeba wyłączać i włączać raz jeszcze. Próbowałem na bateriach i akku - efekt ten sam. No i z podpiętym kabelkiem i odbiornikiem nie mam dostępu do tylnego wyświetlacza w aparacie (D90). Nie reaguje ani na menu, ani na podgląd. Jak odkręcę moduł od kabla pojawia się obraz. To normalne zachowanie aparatu po podpięciu?
    Z lampa nie testowałem, jutro pójdę do kolegi sprawdzić czy chociaż lampę wyzwala tak jak to wszyscy zachwalają.
    Tak się "z deczka" rozczarowałem tym "wirelessem"
    Macie jakieś pomysły???

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vinci Zobacz posta
    Podepnę się pod wątek TMB jeśli pozwoli.
    Jak jest z tym wyzwalaniem i ostrzeniem w rf 602, bo mi się chyba trafił jakiś felerny egzemplarz (właśnie dzisiaj testuję nową zabawkę) albo coś nie umiem go obsłużyć i czegoś nie doczytałem. Ostrzy na zielonej diodzie i od razu wyzwala migawkę. Drugiego strzału już nie ma pomrukuje stabilizacja w obiektywie ale nie ostrzy i nie wyzwala, albo wyostrzy i... cisza. Trzeba wyłączać i włączać raz jeszcze. Próbowałem na bateriach i akku - efekt ten sam. No i z podpiętym kabelkiem i odbiornikiem nie mam dostępu do tylnego wyświetlacza w aparacie (D90). Nie reaguje ani na menu, ani na podgląd. Jak odkręcę moduł od kabla pojawia się obraz. To normalne zachowanie aparatu po podpięciu?
    Z lampa nie testowałem, jutro pójdę do kolegi sprawdzić czy chociaż lampę wyzwala tak jak to wszyscy zachwalają.
    Tak się "z deczka" rozczarowałem tym "wirelessem"
    Macie jakieś pomysły???
    Sprawdziłem 3 odbiorniki jako zdalne dla S5, wszystkie bez problemów. Naciskamy guzik na nadajniku lekko - ostrzenie AF, ciut mocniej wyzwolenie migawki. Sprawdziłem na AF-S i na AF-C. Na single-shot i cont-shot..., podpięty obiektyw S24-70 i N55-200 VR. Może warto luknąć do ustawień body...
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  7. #7

    Domyślnie

    Jeszcze poeksperymentuję, ale na razie wszystko wskazuje na jakiś feler. U mnie nie da się lekko nacisnąć, bo ostrzenie kończy się od razu klapnięciem lustra. Z lampą nie lepiej. Testowałem dzisiaj u kolegi wyzwalanie Sunpaka - w rozmaitych trybach (M też ) i lampy też nie wyzwala. Kontaktowałem się ze sprzedawcą, kazał odesłać, ma zobaczyć.
    Ostatnio edytowane przez Vinci ; 11-02-2010 o 18:00

  8. #8

    Domyślnie

    najwazniejsze ze trafiłes na dobrego sprzedawce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •