Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Klika Julkowych odsłon:)

    Moje najmłodsze dziecię coraz mniej daje się namówić na współpracę- to co się udało jako tako "wyprosić"- pod ocenę innych

    1.
    2.
    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajne, serio Na pierwszym delikatnie daje się we znaki przerysowanie z 50-tki, proponowałbym nie podchodzić aż tak blisko, ale na szczęście nie jest silne, więc jest OK Poza tym ładne światło, jest czyściutko, no dobrze jest
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  3. #3

    Domyślnie

    Na plus, światełko i minki małej Julki oraz kolorek na pierwszych dwóch zdjęciach co do B&W to trochę ciut mało kontrastu, ale to może być wina mojego starego crt'eka

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Bardzo fajne, serio Na pierwszym delikatnie daje się we znaki przerysowanie z 50-tki, proponowałbym nie podchodzić aż tak blisko, ale na szczęście nie jest silne, więc jest OK Poza tym ładne światło, jest czyściutko, no dobrze jest
    Dzięki za miłe słowa- oczywiście nie powinnam, ale puchnę z dumy, bo pochwała od Ciebie Co do przerysowania na 1- to rzeczywiście- jak już mam tą 50-tkę, to wydaje się mi, że mogę z nią wejść komuś na głowę, hi, hi A pytanie mam do BW jeszcze jedno-o kontrastach pisał już kolega powyżej (też dzięki)- a jak z tą ziarnistością na zdjęciu- nie lepiej byłoby trochę wygładzić???- no nie wiem sama- mi się widzi takie zaszumione, ale może gdyby ciut mniej-poproszę o opinię, off corse

  5. #5

    Domyślnie

    Jest dobrze jak jest, ja bym nic nie ruszał, ale ja generalnie lubię szum A co do kontrastu - jak dla mnie to czerni jest mało, ale właśnie fajnie. Marek kiedyś też robił delikatne BW, a teraz mu się spodobało ciężkie i dlatego marudzi, nie słuchaj
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Marek kiedyś też robił delikatne BW, a teraz mu się spodobało ciężkie i dlatego marudzi, nie słuchaj
    No coś w tym jest...

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki Panowie Miło mi czytać takie opinie, nie powiem- a co do BW- no- to trudna sztuka wbrew pozorom. Poza tym każdy lubi trochę inaczej, mam rację- ja ciągle szukam swojego "Ideału BW"- i jak osiągnę ten ideał, to na pewno się będę chwalić) No i oczywiście, że na Waszych pracach się uczę, ciągle podglądam i kombinuję)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •