Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: D70s

  1. #1

    Domyślnie D70s

    Czołem,
    Po całym szumie z D70s napisałem do Kena Rockwella z pytaniem jak się ustosunkowuje do rzekomego upgrade'u D70-tki. Odpisał, że w to nie wierzy argumentując, iż postęp w cyfrówkach jest tak duży, że nie warto robić liftingu tylko wypuszcza się nowy model. Nie wiem czy ma rację ale logika rozumowania wydaje się nie do odparcia. Nikon zresztą potwierdził chyba D50 ale o D70s dość mgliście się wyraził.
    Ukłony,
    Chilon

  2. #2

    Domyślnie

    no tak... ale juz na targach panowie z Nikona mowili ze D70s bedzie..
    A co do tego czy sie oplaca... zmiany sa na tyle male zeby nikomu kto ma D70 nie chcialo sie sprzedawac, a na tyle duze, zeby ten model pozyl jeszcze jakis czas...
    Wlasciwie D70 bedzie sie sprzedawac do momentu wypuszczenia nowej puszki D100...
    potem bedzie D50, D100x, D2x - D70s bedzie marginesem sprzedazy
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  3. #3

    Domyślnie

    No to jak w końcu? Będzie ten D70s czy nie???
    Wie ktos kiedy ma byc rzekoma premiera tego sprzętu? Może chociaż przybliżona data? (z dokładnością powiedzmy do 1 miesiąca)
    Zastanawiam się czy czekać czy kupić D70kę. Narazie nie mam jeszcze kasy a jak uzbieram nie chciałbym zrobić falstartu... Pewnie po premierze ceny d70tek spadną na mordę...
    POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH!!!

  4. #4

    Domyślnie

    Gregg, to informacja handlowa powiedzmy tajna wiec nikt w sumie tego nie wie tak na prawde to przez przypadek wyszly na stronach niemieckich nikna wiec wszelkie prognozowanie mozze zostac tylko prognozowaniem i tyle.

  5. #5

    Domyślnie

    no dobra wiem że to jest z przecieku...ale może jest ktos kto mi powie (może jakiś jasnowidz)
    POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH!!!

  6. #6
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    nic nie powiem

  7. #7

    Domyślnie

    Czy 17-55 jaki ma być w D50 to ma być nowy kit Nikona ? tańszy od 18-70 ?

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  8. #8

    Domyślnie

    no raczej tak. Sądząc po zakresie ogniskowych i pzysłony ma to być jeszcze tańsza alternatywa, przygotowana specjalnie dla obniżenia ceny D50
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Potencjalnie to moze byc wlasnie najslabszy punkt D50. Oczywiscie zawsze mozna kupic sam korpus
    Pozdrawiam, Lolas

  10. #10

    Domyślnie

    Może tak a może nie ? AFS 18-70 nie jest zły. Nikon musi zróżnicować cenowo ofertę więc wprowadza nowego kita. Czy będzie on zdecydownaie słabszy ? na pewno bedzie ciemniejszy i z mniejszym zakresem ogniskowych ( takim samym jak 17-55DX f2.
    ale optycznie nie sądzę żeby był porwnywalny do canonowskiego KITa...
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •