Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ślubnie...

  1. #1

    Domyślnie Ślubnie...

    Dawno nic nie wrzucałem do oceny...
    Tym razem dwa kadry z przygotowania. Reszta na blogu.



    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem co ci powiedzieć, ..... ale niestety jak dla mnie to tych zdjęć nie dał bym parze młodej.... może dwujeczka by była ok, ale nie ta b&W.
    | D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregzorba Zobacz posta
    nie wiem co ci powiedzieć, ..... ale niestety jak dla mnie to tych zdjęć nie dał bym parze młodej.... może dwujeczka by była ok, ale nie ta b&W.
    A ja dałbym, i dwójeczka jest spoko. Dobry materiał, może na niektórych zdjęciach zdjąłbym nieco zieleni ze skóry, i może nieco bardziej poszalał z obróbką, ale jest OK - czysto, przyzwoicie. Nie ma się czego wstydzić
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia. Wyłapałeś sporo fajnych momentów. Za Archibaldem.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  5. #5

    Domyślnie

    a mnie sie widzi 1 bardzo
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #6

    Domyślnie

    oba bardzo fajne - lekkie i subtelne
    ikr

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregzorba Zobacz posta
    nie wiem co ci powiedzieć, ..... ale niestety jak dla mnie to tych zdjęć nie dał bym parze młodej.... może dwujeczka by była ok, ale nie ta b&W.
    buahahaha....przepraszam bardzo ale nie mogłam się powstrzymać....i chyba naprawde nie wiedziałeś co powiedzieć
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Obejrzałem zdjęcia na blogu i naprawdę fajne podobają mi się
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  9. #9

    Domyślnie

    dla mnie 1, fajne kolorki

    ps.
    jak na B&W podpis wygląda całkiem spoko to na kolorze już nie bardzo(moim zdaniem)
    Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Schludnie, czysto, bez wpadek, to co ma (?) być w reportażu ze ślubu jest. Klienci będą zadowoleni. Było by miło, gdyby średni poziom usług fotoślubnych w Polsce zaczynał się gdzieś w tym momencie w którym jesteś. Z obserwacji wiem, że jest dużo gorzej.
    Zdjęciom nie można postawić zarzutu, że są wyrywnie ekspresyjne ale moim zdaniem to dobrze - zupełnie serio. Wolę "po Bożemu" zrobiony reportaż. Niech ma choć walor poprawności technicznej niż...... hmmm wykwity wydziwiactwa tym lepsze im bardziej pokręcone.
    Ode mnie masz papiery, żeby nie krzywdząc ludzi i zwierząt uwieczniać śluby aparatem.
    Jesteś, albo za chwile będziesz na etapie, na którym mógłbyś spróbować poluzować nieco warkocze. Jesteś ciekaw co by się urodziło?
    Co do prezentacji na blogu odchudziłbym ją. Pokaż np. tylko jedno zdjęcie z błogosławieństwa, kolegów z orkiestry usuń itd.
    To powinien być błysk twoich najlepszych ujęć, chyba że zmierzasz w stronę błee nie lubię tego słowa "całościówek"
    myślę co piszę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •