Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Ślubnie...

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregzorba Zobacz posta
    nie wiem co ci powiedzieć, ..... ale niestety jak dla mnie to tych zdjęć nie dał bym parze młodej.... może dwujeczka by była ok, ale nie ta b&W.
    Dzięki. Każda opinia jest ważna. Odrobinę chociaż uzasadniona, dlaczego byś nie dał...

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    a mnie sie widzi 1 bardzo
    Dzięki Chyba wiem czemu - przy następnych materiałach może znajdę coś więcej

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    Schludnie, czysto, bez wpadek, to co ma (?) być w reportażu ze ślubu jest. Klienci będą zadowoleni. Było by miło, gdyby średni poziom usług fotoślubnych w Polsce zaczynał się gdzieś w tym momencie w którym jesteś. Z obserwacji wiem, że jest dużo gorzej.
    Zdjęciom nie można postawić zarzutu, że są wyrywnie ekspresyjne ale moim zdaniem to dobrze - zupełnie serio. Wolę "po Bożemu" zrobiony reportaż. Niech ma choć walor poprawności technicznej niż...... hmmm wykwity wydziwiactwa tym lepsze im bardziej pokręcone.
    Ode mnie masz papiery, żeby nie krzywdząc ludzi i zwierząt uwieczniać śluby aparatem.
    Jesteś, albo za chwile będziesz na etapie, na którym mógłbyś spróbować poluzować nieco warkocze. Jesteś ciekaw co by się urodziło?
    Co do prezentacji na blogu odchudziłbym ją. Pokaż np. tylko jedno zdjęcie z błogosławieństwa, kolegów z orkiestry usuń itd.
    To powinien być błysk twoich najlepszych ujęć, chyba że zmierzasz w stronę błee nie lubię tego słowa "całościówek"
    Na bloga wrzucam (wiem) za dużo i za mało zdjęć... Za dużo - można by śmiało ograniczyć materiał. Za mało - kiedys wrzucę "całościówkę".

    Postanowiłem za bardzo "nie udziwniać" materiałów. Ma byc naturalnie. Materiał "mocniej" obrobiony był tu

    Oczywiście nad obróbką mam zamiar cały czas pracować. Ale chyba raczej zostanę przy "tradycyjnych" zdjęciach

    Dziękuję za komentarze. Oczywiście jeżeli ktoś jeszcze się wypowie będę wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Adam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #12

    Domyślnie

    To co niektórzy wypisują to poprostu masakra pokażcie swoje, wg. mnie jest solidnie i dobrze technicznie niekażdy kadr musi być artystyczny ja np. mam niestety narazie takich klientów i niemoge sobie pozwolić na wszystkie artystyczne kadry bo by mnie rodzice państwa młodych zjedli po obejrzeniu albumu! Pozdrawiam autora ww zdjęć oby więcej takiej zdrowej konkurencji na rynku!
    sporo gratów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •