Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
  1. #1

    Domyślnie PHOTOSHOP - kurs cz.1

    W dniach 16-17 kwietnia br. na III warsztatach w siedzibie SUN na Piotrkowskiej 101 będzie zorganizowany kurs z obsługi programu Photoshop.

    Kurs będzie obejmował następujące zagadnienia:
    - kalibracja PSa, przystosowanie kolorów do obróbki i labu, podstawowe skróty klawiszowe, podstawowe funkcje
    - wprowadzanie obiektów w ruch - sztuczne panoramowanie...
    - efektowne zmiany w portrecie - zmiana koloru włosów, ubrania, zmiana koloru tła itp.
    - krajobrazy - dokładanie chmurek, dokładanie elementów z innych zdjęć, usuwanie zbędnych obiektów z kadru

    Zaczniemy od prezentacji całego materiału dla wszystkich zainteresowanych a następnie podzielimy się na grupy i przy stanowiskach komputerowych każdy pod okiem instruktorów (nevton, Tomx) będzie mógł przetestować zdobytą wiedzę. Tyle w sobotę. W niedzielę zaś będziemy testować zdobyte umiejętności na zdjęciach wykonanych podczas street photo oraz sesji w studio.

    Każdy z uczestników otrzyma materiały wykorzystywane podczas kursu na płycie CD - zdjęcia przed obróbką, po obróbce - z całym zapisem warstw, masek w pliku .psd oraz częścią merytoryczną.

    Wszystkich zainteresowanych proszę o wysłanie do dnia 12 kwietnia br. do mnie PW ze zgłoszeniem. Jeśli ktoś nie chce brać udziału we wszystkich częściach (zagadnieniach) kursu to proszę o zaznaczenie zainteresowania poszczególną tematyką.
    Ostrzegam, że bez zgłoszenia może później być trudność w udziale w praktycznej części zajęć.

    Jeśli będziecie zainteresowani przewidujemy kolejne zajęcia z Nikon Capture oraz Photoshopa na kolejnych warsztatach. Ewentualne potrzeby w tym zakresie również proszę do mnie na PW.

    Dodatkowo bardzo proszę Was - jeśli ktoś (najlepiej z Łodzi) mógłby użyczyć komputera na sobotę i niedzielę - proszę o info. Ta sama prośba dotyczy również projektora multimedialnego.

    Zapraszam.....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  2. #2

    Domyślnie

    fajnie że będziecie się uczyć PS'a... szkoda że mnie nie będzie i się nie nauczę
    aż mi się płakać chce że Was nie zobaczę...
    boli mnie kolano czasem

  3. #3

    Domyślnie

    @niu, projektor moge "wypożyczyć" z pracy - komputera nie dam rady zabrac, bo jak znam zycie tata go bedzie okupowal jak tylko zamkna sie za mna drzwi...

  4. #4

    Domyślnie

    Bomba , mam nadzieje , ze dojadę .
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  5. #5
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    A jest na tyle Photoshopow?

  6. #6

    Domyślnie

    PS kobyła ale SUN mogłoby dorobić wydając w formacie PDF albo dobrego ksera (wydruku z laserowej drukarki) kursik Nikon Capture - dla tych co nie dojadą do Łodzi (gdzie SUNce wschodzi). Można by w częściach - podstawy, głębsza wiedza itd. I rozprowadzić to wśród forumowiczów za opłatą (dzieląc zyski np. między twórców kursiku i SUN). A może nawet jakiś druczek z drukarni - typu Zeszyty Capturkowe ?

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  7. #7

    Domyślnie

    Lordzie poczekaj... to wszystko zajmuje dużo czasu.... jak się trochę rozkręcimy to może i coś takiego się zrobi....

    Z Nikon Capture kurs planowany jest na kolejnych warsztatach.... - może przy okazji jakiś PDFik naskrobię....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  8. #8

    Domyślnie

    Dobrze by było z tym PDFem z NC...

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  9. #9

    Domyślnie

    ahaaa, ekran tez moge jakos wykombinowac

  10. #10

    Domyślnie

    a czy biedacy mieszkający daleko moga liczyć na jakąś płytkę instruktażową?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •