Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69
  1. #41

    Domyślnie

    Ja osobiście jestem za przedłużeniem terminu, może pozapominali ludzie bądź nie mieli czasu. Wyzwanie też nie jest łatwe

  2. #42

    Domyślnie

    Więc po długiej i burzliwej naradzie z samym sobą w świetle wszystkich zaistniałych ciągów przyczynowo-skutkowych podjąłem decyzję o przesunięciu terminu - głównie z szacunku dla pap911 który będzie miał szansę na poprawkę (nie chciał bym żeby jego poświęcony czas poszedł na marne). Dzięki temu może inni (w tym ja) się zreflektują i przyślą swoje prace.

    Czy termin przesunięcia o 2 tygodnie (do 19 marca) wszystkim odpowiada? Głównie chodzi mi o zdanie tych co nadesłali bo to jest najważniejsze, a reszcie to pewnie odpowiada

  3. #43

    Domyślnie

    Jeżeli przez 2 tyg zwiększy się ilość prac no to jak najbardziej trzeba przesunąć termin!
    A w ogóle to wisicie mi browarka, strasznie nie mogę się doczekać wyników ! :P
    48ProjectBlog[/CENTER]

  4. #44

    Domyślnie

    jestem za nie będę musiał teraz kombinować na 'przesadnie' szybko
    a jeśli zwiększy się liczba uczestników i nie będę miał pewnego podium tym lepiej

  5. #45

    Domyślnie

    No to mamy tak zwany consensus

  6. #46

    Domyślnie

    mamy
    Reprodukcja - kopia oryginału wykonana w dowolnej skali metodą drukarską lub fotograficzną (to tak dla siebie)

  7. #47

    Domyślnie

    Żeby nikt nie miał wątpliwości o co chodzi w wyzwaniu poniżej drobny przykład. Oczywiście w naszym wypadku nazwa zespołu itd się nie zmieni ale co do idei to o takie mniej więcej odtworzenie mi chodziło.

    Widać wyraźnie, że jedno zdjęcie nawiązuje do drugiego choć różnią się detalami, kolorami, stylizacją itd.


    http://blog.albumartexchange.com/ass...00x300-758.jpg

    http://blog.albumartexchange.com/ass...00x300-760.jpg

  8. #48

    Domyślnie

    Dopiszcie i mnie :]

  9. #49

    Domyślnie

    W końcu wysłane. Przepraszam wszystkich za opóźnienie.

    Czekam z niecierpliwością na prace kolegów
    Pozdrawiam, Filip Kujawski
    D90 | T17-50 2.8 VC | N50 1.8 | METZ 48

  10. #50

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •