Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Martwa natura jabłczyńska

    Zimno za oknem, sniegu znów nawaliło i nie zanosi sie, ze bedzie lepiej wiec wracam do kuchni do martwych natur. A ze akurat jablka tanie, to bedzie kilka "jabłczyńskich" ... musze znalezc jakies stare graty bo powtarzają mi sie juz te moje w kompozycjach.


    1.
    2.
    3.
    4.
    5.



    D700-24-70, statyw, lampa CY 200, szmaty, owoce, stare graty, kawalki lustra do doswietlania .. troche albumow z malarstwem holenderskim, Paula Cezanne'a i inne takie.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie, 1 i 3. Bardzo malarsko wyszlo Pewnie taki byl zamysl, wiec udana proba mz. Czego bys nie pokazal, to mi sie podoba
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    1- najfajniejsza
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    ostatnie nie...

    pozostałe bardzo mi się podobają
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  5. #5

    Domyślnie

    ostatnia nawiazywala troche do prac Paula Cezanne'a , jego ostre kontrastowe swiatlocienie draperii itd..
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajne ... takie klimatyczne
    ...więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być,
    tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było ... tylko aplauz i zaakceptowanie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •