Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    118

    Domyślnie

    ok, fotki w przygotowaniu, tylko gdzie temat zalozyc? Fotografia - "TESTY I W TRAKCIE OBRÓBKI "? Zeby nie zasmiecac forum... najgorsze te zdjecia moze nie sa... ale zeby sie nimi odrazu chwalic jako docelowymi tematycznie to jeszcze nie :P Teraz bardziej w ramach tech-sampli :P Jeszcze dzisaj powinny sie pojawic...

    A Panasonic naprawde przyzwoity aparat. Za ta cene nawet bardzo dobry. Ergonomiczny, pozwlajacy na duza swobode. Jedyne co mi odrobinke przeszkadza to szumy powyzej ISO 100 (jak we wszystkich kompaktach) i minimalny czas przy najjasniejszej przyslonie tylko 1/1000 (czasami nie wystarcza) kiedy prz F 8.0 jest juz 1/2000 a tak nie mam zastrzezen... jeno wyzdrowieje i jade w plener jakiegos zwierza tym tele zumem upolowac

    Pozatym przymiezam sie do D2H... tylko nie wiem czy w dordze do Australii w okolicach wkacj jeszcze go dostane... bo juz chyba nie produkuja?

  2. #12

    Domyślnie

    Wśród forumowiczów CyberFoto zapanowała zaraza - wielu wymienia swoje ukochane do niedawna hybrydy na lustrzanki. O czymś to świadczy....

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven
    W zakresie posiadanej (3000PLN) interesują mnie w zasadzie Canon 300D lub Nikon 8700. Tylko nie wiem, który wybrać.
    pytając na tym forum, każdy doradzi Ci Nikona. nie zamierzam wszczynać wojny systemowej, ale w tej chwili 350 Canona jest lepszym wyborem niż D70. Objektyw kitowy jest słaby (Canona), dlatego zamiast kita kup 50/1,8, która kosztuje 370 zł a jest rewelacyjna.
    Wydaje mi sie, ze obiektyw 50/1,8 jako jedyne szklo do korpusu nie bedzie rozwiazaniem spelniajacym oczekiwania Pawla
    Pozdrawiam, Lolas

  4. #14

    Domyślnie

    każdemu wadług potrzeb
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #15

    Domyślnie

    ja tez uwazam ze sama 50 to za malo (chciaz mam przypieta od paru dni i nie zmieniam ), poza tym kit canona jest tak tani, ze grzech nie kupic
    jak juz zauwazono, lustrzanka to lustrzanka i nie zaglebiajac sie w ceny i inne modele wolalbym 300d od 8700.
    oczywiscie im nowsze lub drozsze tym lepsze (w wiekszosci przypadkow).

    ps. nie zapomnij o CF i czytniku jakims
    Andrzej

  6. #16
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Wiecie co, pewnie wyjdę, na głupka, ale poczytałem forum Canona (o 300D,3 50D) oraz Wasze o D70 i ...
    ... pomyślałem, że poczekam jeszcze (może 2 czy 3 miesiące) i kupię D50 (już czytam instrukcję ) skoro ma być w granicach do 3000PLN. (bo chyba będzie tańsze od D70?).

    A swoją drogą, jak D70 ma "odejść" to może jeszcze troszkę potanieje (teraz widziałem za 3880) i wtedy może ..........

    Tak czy owak, canonowskiej trzysetce raczej podziękuję a na (podobno suuuper) 20D mnie nie stać.

  7. #17

    Domyślnie

    Wszyscy mnie tu zastrzelą, ale jeżeli masz mniej niż 3000 i rozważasz 8700 to poważnie zastanów się nad Canonem PowerShot Pro1. Posiadam go jak również D70. Jeżeli potrzeba Ci uniwersalnego to Canon PS Pro1 ma dobry tryb automatyczny, wszystkie możliwości pracy w manualu, tryb "SyperMACRO" - rewelacja i całkiem niezły obiektyw 28-200. Co prawda nie ma możliwości rozbudowy tak jak D70, ale od samego początku daje Tobie duże możliwości ingerencji w zdjęcie. Ostatnio wyszedł do niego nowy firmware, który spowodował znaczne zwiększenie prędkości ostrzenia AF co było dotychczas największą wadą tego aparatu. Jeżeli chcesz więcej info to mogę wysłać sample z Pro1.

    Pozdrawiam
    aparat + obiektywów kilka + lampka

  8. #18

    Domyślnie

    tylko, że PowerShot Pro1to kompakt, a nie lusterko...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #19

    Domyślnie Masz rację

    Alf masz rację ale gość myśli o 8700. Moim zdaniem Pro1 jest dużo lepszym rozwiązaniem niż 8700. Nie każdy potrzebuje lustrzanki, a możliwości Pro1 są naprawdę bardzo duże. Jeżeli gość jest zainteresowany niedzielnym pstrykaniem i od czsu do czasu chce poeksperymentować to taki aparacik powinien mu w 100% wystarczyć. Sam nim pstrykam i są sytuacje, w których jest wystarczający. Możliwość podglądu fotki na ekranie np. w trakcie robienia zdjęć dzieciom - aparat na wysokości metra od ziemi lub niżej -, dość uniwersalny obiektyw 28-200, tryb supermacro (moim zdaniem rewelka). Jeżeli ktoś nie ma kasy na kupno całego systemu, to taki Pro1 jest ok.

    Pozdrawiam
    aparat + obiektywów kilka + lampka

  10. #20

    Domyślnie

    toż przeca proponowałem cóś dobrego z końpaktów - panasa FZ20...gdybym nie kupował lusterka, to na pewno wziął bym panasa
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •