Close

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 394
  1. #1

    Domyślnie Gdzie w sieci zlecic odbitki?

    Mam pytanie do osob ktore dawaly swoje fotki do zrobienia w sieci. Chodzi mi o to ze w mojej okolicy nie ma sprzetu do wywolywania zdjec cyfrowych a najblizej mam okolo 30km. Jakiemu zakladowi w sieci mozna by wyslac plyte wiedzac ze odbitki wroca takie jak na CD (nie polecajcie tylko FJ) Na allegro jest mnostwo ofert - co Wy na to?

  2. #2

    Domyślnie

    LabFoto.pl
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

    Domyślnie

    ankaralab.com

  4. #4

    Domyślnie

    Raz juz o tym pisałem.
    Polecam http://www.fotocommunity-prints.de - jakość, szybkość i konkurencyjność cen.
    Jezyk barbarzyński ale można sobie poradzić

  5. #5

    Domyślnie

    na allegro jest pamprofil ..
    wczesniej robilem u fotogochy, ale pamprofil zecydowanie jest moim faworytem.
    jest to koszalinski duzy lab.
    maja takze stronke www wlasna, lecz paradoxalnie - na allegro sprzedaja taniej
    ps. robilem 30x45 .. kilkadziesiat sztuk.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mok Zobacz posta
    Raz juz o tym pisałem.
    Polecam http://www.fotocommunity-prints.de - jakość, szybkość i konkurencyjność cen.
    Słabo widzę tę konkurencyjność.Czas udać się do okulisty chyba
    Jacek

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tumiwisizm Zobacz posta
    (...) wczesniej robilem u fotogochy, ale pamprofil zecydowanie jest moim faworytem(...)
    FotoGochy nie polecam! Prawie dwa tygodnie temu złożylem zamowienie i zapłacilem. Do dzisiaj zadnego odzewu, mimo kilku maili z zapytaniem. Te ich zapewnienia i obietnice z Allegro to tylko mrzonki ...

  8. #8

    Domyślnie

    Ja polecam firmowy lab fujifilm.pl
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #9

    Domyślnie

    Słabo widzę tę konkurencyjność.Czas udać się do okulisty chyba
    No cóż jak się porównuje do Media markt i odbitki wielkości 10x15... to tak w Media Markt jest taniej.
    Duze odbitki maja tam ceny konkurencyjne niższe od wielu labów w PL a biorac pod uwage jakość i powtarzalnosć wyniku jest to ciekawa oferta.

  10. #10

    Domyślnie

    Strona fotouslugi.pl od Rossmanna ma teraz fajne promocje, jakos w sieci zaczela sie pokazywac...No jesli lubisz 9x13...No ale moze niedlugo bedzie 10x15 w fajnej cenie...

    Ale tam odbior tylko w sklepach Rossmanna
    Nikon D70s + Sigma 28-105 f2,8-4 + Nikkor 50mm F1,8D

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •