Close

Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 394
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Dopiszę się do wątku,ale mnie interesują tradycyjne materiały a szczególnie slajdy razem ze skanowaniem i ramkami.Ma ktoś namiary na coś takiego w sieci.Czy ktoś miał do czynienia w Lublinie http://www.foto-scan.go.pl/.Prosze o informacje nikoniarzy z Lublina .Dzięki
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  3. #23

    Domyślnie

    Polecam fotonet z Tychow obecnie maja bardzo dobra maszyne Dursta Theta 76 robi odbitki z cyfrowych (profile sRGB, AdobeRGB) no i szalencze rozmiary... maja nawet fajan aplikacje do wsadzania zdjec do labu, odbitki wiekszych formatow pakuja do kartonowych tub... jestem mocno zadowolony
    PS..dla funia: przy wywsylaniu zdjec mozesz wymusic format (opcja w aplikacji do wysylania zdjec)

  4. #24

    Domyślnie www.superfoto.pl

    a ja z reguly wysylalem do superfoto... chyba ze potrzebowalem odebrac osobiscie w Poznaniu to www.labfoto.pl
    co do jakosci to z obu bylem zadowolony jak do tej pory... nie polecam za to fotojokera ;/

    pozdrawiam
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  5. #25

    Domyślnie

    Jeśli zależy Ci na jakości a nie cenie to polecam www.fotoreflex.com - co prawda standardowe ceny nie są powalające, ale mają promocje - wystarczy zarejestrować się u nich w infoserwisie (sms o treści ZAPISZ na numer telefonu 604244900) i dostajesz kod promocji za każdym razem jak ona obowiązuje. Pracują tylko na chemii i materiałach fujifilm, ale nie na zwykłym badziewnym CA (Crystal Archive) a na grupie supereme new i supreme type two - IMHO najlepszych dostępnych papierach cyfrowych. Do tego frontier 350 i duże formaty z nowiutkiego EPSONA 9800 pro - na materiałach fuji hunt - polecam szczególnie papier pearl - ma gramaturkę aż 300g. DO tego do obsługi wygodna aplikacja, żadnych formularzy www, po prostu program. Acha, mają w tej chwili promocję (przy uruchamianu aplikacji w polu kod promocji trzeba wpisać 2007) i wtedy 10x15 idzie za 55gr - to juz do przeżycia a np 60x90 za niecałe 74 zeta. Bez urazy, przy epsonie 9800 durst wysiada.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    bardzo szanuję ten lab
    znam go od lat
    jeszcze na studiach odbitki na nie jedną wystawę mi przygotowali
    bardzo dobrze ich wspominam

    teraz obok wielu zawodowców z całego kraju zlecam profesjonalne odbitki w www.fotomi.pl
    bo to założona dwa lata temu przeze mnie spółka
    ale przede wszystkim dlatego, że poziom jest najwyższy z możliwych a ceny przystępne

    ogólnie polecam sieć punktów Fuji FDI, http://www.fujifilm.pl/salony.htm
    markowa jakość, na prawdę dbają o poziom usług, przekonałem się również za granicą

  7. #27

    Domyślnie

    jchyra: widze, ze dalej na Nikosiach fotografujesz. Co tam u żubrów? Jak nie kojarzysz - pracowałem do niedawna z naszym wspólnym kolegą Krzyśkiem Sz.

  8. #28

    Domyślnie

    A swoją drogą to chyba nigdy nie przestanę Ci zazdrościć miejsca zamieszkania

  9. #29

    Domyślnie

    witam na forum,
    tu jest wiele osób spoza systemu Nikona
    a ostatnio to od rana do nocy siedzę jak napisałeś w Nikonie,
    ale Coolscan ie

  10. #30

    Domyślnie

    Hehe, to wymaga sporo cierpliwości Ja na szczęście mam jeszcze dostęp do frontiera, to sobie w razie czego śmigam Ale stary już się robię, częściej po cyfrę sięgam. A Nikona mam od tygodnia - znak czasu - Minolta z 11 szkiełkami poszła... zostawiłem sobie analoga 800 i jakieś szkiełko - coż, błąd strategiczny - trzeba było zacząć od Nikona od razu, a tak 8 lat zbieractwa w plecy..

Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •