Close

Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 394
  1. #11

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar michtet
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Nowy Dwór Maz.
    Posty
    120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolina Zobacz posta
    Hehe www.vertis.pl - dobre sobie
    Miałem z nimi raz do czynienia, już kiedyś poruszałem ten temat.
    Po krótce:
    Chciałem wywołać nie standardowym fuji tylko archive supreme, odpowiedź dostałem następującej treści (fragment)

    Jeżeli chodzi o papier, to w chwili obecnej nie przewidujemy możliwości jego
    wyboru.
    Wersja Supreme jest nieco droższa Crystal Archive, dlatego nie możemy jej
    wykonywać za 59 czy 49gr.
    Jeżeli bardzo zależy Panu na tym papierze, prosze spróbować w uwagach
    zamieścić stosowną informację. Nie mogę jednak Panu zagwarantować, że
    laboratorium wykona zlecenie na papierze Supreme.



    Dla mnie są niepoważni!
    d50 | sigma 10-20/4-5,6 | tamron 17-50/2,8 | nikkor 50/1,8 | sb-600

  3. #13

    Domyślnie

    Ja tam robię wprawdzie odbitki osobiście więc netowo nie miałam z nimi do czynienia. Wydaje mi się, że lepiej jeśłi od razu mówią, że nie mają takiej opcji niżby mieli zrobić nie na takim papierze jak trzeba bez powiadomienia wcześniej klienta.
    Po prostu mają taki a nie inny zakres usług - nie wszystkim to musi odpowiadać i tyle.
    Jednak z odbitek na Crystal Archive ja jestem zadowolona. Choć przyznaję, że w kwestii papieru nigdy tam nie miałam dodatkowych życzeń.

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar michtet
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Nowy Dwór Maz.
    Posty
    120

    Domyślnie

    Jasne, że lepiej jak powiedzą od razu, np. niestety nie jesteśmy w stanie wykonac tego czy tego. Tylko przeczytaj co dokładnie napisali, że ja mogę napisać, żeby odbitki były na supreme, ale niestety nie mogą mi zagwarantować, że na nim będą.
    Odpowiedź "może pan spróbować etc...." świadczy o tym, że autor tego maila nie wie czy są w stanie wykonać czy nie!

    Albo wóz albo przewóz, a nie, że są dwa uda - albo się uda, albo się nie uda....

    No nic, na tym kończę, nie chcę bic dalej piany - co do jakości nie wypowiem się, po prostu ich nie znam.

    Na tą chwilę przymierzam się do www.profilab.pl - mój dobry znajomy jest baaaardzo z nich zadowolony! Na ich stronie widać, że zakres ich usług jest duży. Nawet wybór papieru nie ogranicza się tylko do: błysk / mat.
    d50 | sigma 10-20/4-5,6 | tamron 17-50/2,8 | nikkor 50/1,8 | sb-600

  5. #15

    Domyślnie

    Małe uaktualnienie - dzisiaj robiłam w tym labie odbitki - byłam osobiście - nie prosiłam o żaden specjalny papier - odbitki zrobiono na papierze Supreme. Po powrocie do domu specjalnie zwróciłam na to uwagę Cena taka jak zawsze.

    Ciekawe czy przy zamówieniach przez internet tez tak to wygląda?

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Polecam Pracownię Fotografii Cyfrowej - Henryk Ostrowski: http://www.fotograf.net.pl/
    Bezwzględnie najlepsze odbitki z negatywów, jakie udało mi się zrobić w Krakowie, z cyfrą bez zarzutu, niezłe ceny.
    D80, VR 18-200, SB-600 ect.

  8. #18

    Domyślnie

    www.laboratoriumcyfrowe.com tylko siecia ale sie staraja i maja dobre ceny rowniez na duze formaty

  9. #19

    Domyślnie rosmann

    [quote=zebda;172935]Strona fotouslugi.pl od Rossmanna ma teraz fajne promocje, jakos w sieci zaczela sie pokazywac...No jesli lubisz 9x13...No ale moze niedlugo bedzie 10x15 w fajnej cenie...

    przestrzegam przed Rossmanem!
    co prawda 9x13 robilam tam za 19gr...ale to jedyna zaleta
    oddalam 7 rolek, odbitki w dziwacznych kolorach+niedoswietlenia (moje subiektywne spostrzezenie...) - to pikuś
    ale
    odbitki z 2 klisz z rysą pionowa po srodku zdjecia...!
    reklamacja
    dostaje nowe odbitki...0,5 zdjecia naswietlone, drugie pol - czarne, okazalo sie ze klisze zostaly pociete w labie a potem zrobiono odbitki...
    reklamacja
    dostaje nowe odbitki, z cienka linia po srodku tylko ze teraz poziomą...skladali kawalki klisz i robili nowe odbitki
    reklamacja (chociaz wiedzialam ze juz nic sie nie da zrobic sama moglam sobie je posklejac..)
    odpowiedz od rosmanna
    przykro nam ale nic nie mozemy zrobic; w ramach gratyfikacji film agfa 200/36...

    i tak stracilam zdjecia a z pocietej kliszy moge zrobic zakladke do ksiazki....he he he

    teraz oddalam do Profi Lab
    9x13 za okolo 80gr, drogo...
    zobaczymy jakiej jakosci beda odbitki...
    kupię talent - cena do negocjacji...

  10. #20

    Domyślnie

    ja korzystam z www.lab-net.pl jestem z nich bardzo zadowolony, jednak warunkiem poprawnego wywołania zdjęć jest ich zapisanie w profilu podanym na stronie labu, za to ceny są bardzo sympatyczne
    pozdrawiam Piotr


Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •