Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Kolejna strona do oceny

    Witam,

    proszę o ocenę mojej strony allegro. Generalnie strona co jakiś czas zmienia wygląd, bo nie mogę się sam na nic zdecydować, więc może WY pomożecie

    http://pawelm.net/

    dzięki za każdą uwagę
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie

    3 uwagi

    1) W topie dodałbym po prawej stronie jakiś element dla równowagi z lewą stroną.
    2) Strona START chyba jeszcze nie skończona skoro ładują się koncerty.
    3) W slideschowach zmieniłbym kolor szarej ramki na białą.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez :D700 Zobacz posta
    3 uwagi

    2) Strona START chyba jeszcze nie skończona skoro ładują się koncerty.
    możesz jaśniej?
    Paweł

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystko jest dla mnie za małe. Nie sądzę żebym miał mały monitor :P ale i tak trzeba się wysilić by przeczytać te małe literki.
    Podoba mi się, że jest nie przesadzona i prosta w obsłudze.

  5. #5

    Domyślnie

    Dopiero teraz zauważyłem, że na pierwszej stronie jest slideshow Za pierwszym razem za szybko przełączyłem zakładkę.

    PS. Dodałbym ramkę i cień pod zdjeciem podobnie jak na pozostałych zakładkach.

  6. #6

    Domyślnie

    Co do wielkości fonta to racja - testowane na drugim monitorze 1600x1200

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Kraków/Jaworzno
    Posty
    44

    Domyślnie

    1. Podoba mi się szata graficzna, jest ładna i estetyczna, pozwala zwrócić uwagę głównie na zdjęcia - o to chodzi!
    2. Nie podoba mi się menu drugiego poziomu dotyczące "O mnie" - uważam, że nie pasuje stylowo do reszty.
    3. Również nie podobają mi się strzałki do przewijania zdjęć.
    4. Uważam, że dobrym rozwiązaniem byłoby oparcie strony na jednej czcionce - np. tej której użyłeś do swojego imienia i nazwiska.
    5. Polecam podpięcie light-boxa (biblioteki do powiększania zdjęć) - niestety zdjęcia w aktualnym rozmiarze wg mnie są za małe.

    Pozdrawiam,
    Piotr

  8. #8

    Domyślnie

    co do wielkości zdjęć, to muszę niestety znaleźć "święty środek" ze względu na to, że dużych rozdzielczości rzędu 1600x nie korzystam, za to korzystam z netbooka i chciałem aby również na małych rozdzielczościach była dobrze widoczna.

    Co do wielkości czcionki, to ją powiększę, ale nie planuję wprowadzić jednolitej czcionki dla "loga" i tekstu, bo logo to logo

    Dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie i czekam na kolejne
    Paweł

  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie to za ciasno 690px to chyba za mało na stronę z fotkami, ja bym ja widział na 980px. Tym samy fotki będą większe i będą extra się prezentować, poza tym bardzo czytelna strona, prosta grafika pozwala na skupienie się tylko na fotkach. Może ta krecha pod menu... coś bym zmienił z nią... Podmenu tez coś kuleje i może na formularzu daj jakiś jasny background może #d1d1d1.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    1. Dla mnie menu zdecydowanie za mało czytelne przez wielkość fonta.
    2. Menu drugiego poziomu jest po prostu odstające estetycznie i mało estetyczne. Z racji tego, że jestem zwolennikiem prostych rozwiązań oparł bym je na samym css jeśli już.
    3. Zdjęcia za małe do prawdziwego oglądania

    Nie wiem ale ostatnio raczej mam chęć na stronki nie ograniczające się do konkretnych wymiarów a raczej div width 100% . Widzę, że do prezentacji zdjęć jest to dość dobre.
    DX|FX|kilka szkiełek|SB600 i Yungnuo
    http://blog.foto-radom.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •