Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Grażyna i Michał

    Wybieram się właśnie na kolejny ślub i jakoś tak pomyślałem że warto odkurzyć z szuflandii kilka niepublikowanych na forum zdjeć z zeszłego roku... Przed wami czerwcowo-lipcowy plener z Grażyną i Michałem:

    (Exify nietkniete)








    Więcej (w tym ślub/wesele): http://momenty.net/showcase/09gm
    flickr | momenty.net
    Wyobraźnia i parę szkiełek.

  2. #2

    Domyślnie

    Aha - zapomniałem dodać że komentarze mile widziane. :->

    P.S. Nie dodałem numerków obok zdjeć i chciałem to poprawić, ale nie widzę nigdzie przycisku 'Edytuj' - hmm... dziwne
    flickr | momenty.net
    Wyobraźnia i parę szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    podobają się, ale...
    dałbym je bez winiety

    nr 4 - niepotrzebna ręka młodego
    nr 1 i 2 - ta miejscówka, to w Krakowie?

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, 1 i 2 to mniej wiecej tu: http://tnij.org/fmny
    flickr | momenty.net
    Wyobraźnia i parę szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko 5 zdjęcie daje radę, reszta raczej bez historii.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    na jedynce wywaliłbym pomost i było by całkie fajnie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    289

    Domyślnie

    Gdyby Exify były nietknięte, widoczny byłby przebieg aparatu.
    Ingerencja softwaru jest ewidentna ))
    Zdjęcia bardzo fajne.

  8. #8

    Domyślnie

    Przedostatni może nieco bym rozjaśnił ... ostanie takie sobie ale po za tym świetna robota. Szczególnie 2 to mój faworyt ... nawet nie próbuj zdejmować winiety.
    D700 | D50 | T17-35/2.8-4 | N18-55 | N50/1.8G | N50/1.8D | N35/1.8G | T90/2.8 | Tair135/2.8 | N180 2.8 | N->M42 | SB-800x2
    Mój fotoblog

  9. #9

    Domyślnie

    mnie się nawet widzi pierwsze za graficzną poprawność

  10. #10

    Domyślnie

    1. bardzo ciekawe, pomost fajnie się wpasowuje w kadr, podoba mi się nawet bardzo
    2. fajne
    3. wyciąłbym z setu, ani ciekawy kadr ani młodzi nie wyszli za dobrze, wygląda na przypadkowe ujęcie
    4. przeszkadza niepotrzebna ręka młodego i zwisająca ucięta ręka młodej, jakby kwiaty trzymała w obu i była z profilu to ta smutna mina by nie przeszkadzała
    5. fajne, pozbył bym się winiety (generalnie wydaje mi się że delikatna prawie nie widoczna winieta wygląda najciekawiej)
    6. sztuczne, sztywne, jakby popatrzyli na siebie, z uczuciem było by ciekawiej, tudzież poważne ale wystylizowane odważniej pozy, miny i trochę "artystycznej" obróbki
    7. chyba ciekawiej było by jakby zasłony były zasunięte, coś mi nie gra w ty zdjęciu wydaje się takie wymuszone

    Ogólnie, technicznie jak na mój gust poprawnie za to trochę smutno.
    Pozdrawiam i powodzenia.

    P.S.
    Po wpisaniu tego przydługawego wywodu, zobaczyłem całość. I czuję o wiele więcej uczuć i emocji niż na tych co pokazałeś tu. Reportaż bardzo na plus (pomijając klęczące z pleneru )

    Pozdrawiam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •