Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    ...
    a to dobre jest

    no niestety ale w naszym pieknym kraju wsrod plebsu fotograf jest postrzegany jako cfaniaczek co pstryknie pare fotek i wola za to kilkaset zlotych a przeciez za kilkaset zlotych to mozna sobie aparat kupic i samemu zrobic

    a jak wiadomo, cfaniaczki musza odpalac % innym cfaniaczkom

  2. #12

    Domyślnie

    Panowie, nie chciałem nikogo urazić Po prostu wspomniany człowiek nie sprawiał wrażenia jakby wiedział 'z czym to sie je'. Nie mówie, że nie macie racji ale to ja tam byłem i słuchałem mądrości tego gościa. Nie widzę sensu kontynuowania rozmowy w tym kierunku (jak bardzo zaawansowanym fotografem ów człowiek mógłby byc)

  3. #13

    Post Kotleciarze

    Witam.
    Zgadzam się autorem wątku.
    Na rynku są jeszcze tak beznadziejni kotleciarze, że ręce opadają.
    Nie chodzi tu o sprzęt, który mają ale o "zero" wiedzy, umiejętności i kompletny brak profesjonalizmu.
    Mam jednak nadzieję, że rynek szybko ich usunie.

    Pozdrawiam
    Janpiot

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janpiot Zobacz posta

    Na rynku są jeszcze tak beznadziejni kotleciarze, że ręce opadają.
    Nie chodzi tu o sprzęt, który mają ale o "zero" wiedzy, umiejętności i kompletny brak profesjonalizmu.
    Mam jednak nadzieję, że rynek szybko ich usunie.
    nie usunie, ludzie tego pragną i potrzebują jak powietrza

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez verus Zobacz posta
    nie usunie, ludzie tego pragną i potrzebują jak powietrza
    amen!

  6. #16

    Domyślnie

    Hola hola Panowie, nie krzywdźcie kotleciarzy takimi wątkami bo się na nas obrażą. Powyższe zagadnienie nie ma nic wspólnego z fotografią kotletową To o czym piszecie to jest partactwo spowodowane nieuctwem i brakiem wyobraźni oraz zwykła bezczelność wobec klienta.

    Pozdrawiam
    Łukasz
    [F100] [D3]

  7. #17

    Domyślnie

    stereotypowy kotleciarz nie czyta forum, więc co z oczu to z serca

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pacyf Zobacz posta
    Hola hola Panowie, nie krzywdźcie kotleciarzy takimi wątkami bo się na nas obrażą. Powyższe zagadnienie nie ma nic wspólnego z fotografią kotletową To o czym piszecie to jest partactwo spowodowane nieuctwem i brakiem wyobraźni oraz zwykła bezczelność wobec klienta.

    Pozdrawiam
    Łukasz
    ----------------------
    Masz rację, tylko to nie ma nic wspólnego z rynkiem i kasą!
    Zarabia się waląc masówkę za określona kasę w jakości marginalnej akceptacji przez klienta. Takie są prawa rynku, a raczej swoistej polskiej, kapitalistycznej ekonomii.
    W momencie, gdy ludzie będą zarabiali na poziomie państw UE, staną się jednocześnie zainteresowani produktem na wyższym poziomie i w wyższej cenie.
    Do tego jednak droga daaaaaaleka!
    Tutaj jest... podpis

  9. #19

    Domyślnie

    Że fotografów, którzy są do d........... jest sporo i to każdy wie. Mnie tylko dziwi, postawa klientów. Skoro akceptują taką a nie inną jakość to cóż zrobić.

  10. #20

    Domyślnie

    Zastanawiał się ktoś ile razy ludzie będący po ślubie przeglądają w życiu swoje zdjęcia ślubne.
    Ja jestem 13 lat po ślubie i nie przypominam sobie, żebym je przez te lata chociaż raz oglądał z wyjątkiem dnia, kiedy otrzymałem je od fotografa. I tak szczerze guzik mnie obchodzi, co na temat tych zdjęć będą za X lat mówiły moje dzieci i wnuki. Najwyżej będą smiać się, że ojciec miał czereśniacki garnitur, lub miał wtedy jeszcze bujna czuprynę lub wyglądał jak wymoczek. Nie sądzę, że ktokolwiek będzie zastanawiał się nad światłami, kadrami i innymi rzeczami.
    Nawet najgorsze jakościowo zdjęcia ogląda się z przyjemnością, jeśli mają dla kogoś wartość sentymentalną i nikt wtedy nie zastanawia się nad jakością fotografii i warsztatem autora. Liczy się tylko historia, która jest na zdjęciach.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •