Close

Strona 3045 z 3102 PierwszyPierwszy ... 204525452945299530353043304430453046304730553095 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30 441 do 30 450 z 31017
  1. #30441

    Domyślnie

    Tak mu zmarzł palec, że aż musiał go ogrzać ćmikiem.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #30442

    Domyślnie

    Musiałem przeprosić się z małym obrazkiem, duży event w Szczecinie a tu cyfra padła.
    W końcu zostałem prawdziwym ortodoksem, trzy aparaty w domu i żaden nie jest cyfrowy.

    Edyta przypomina że po trzech latach bateryjki CR123 w F80 też padły. Na szczęście zapasowe mają termin przydatności do 2014r.
    Ostatnio edytowane przez xMAREKx ; 02-08-2013 o 19:57

  3. #30443

    Domyślnie

    żegnajcie koledzy, drugie ostrzeżenie za słowo dupa bo to wulgaryzm straszny ponoć.
    nie mam pretensji do "dostawcy" ostrzeżenia, bi pewnie musiał, chociaż z drugiej strony za DUPĘ w wierszu ?
    no ale skoro powiedziało się A trzeba powiedzieć B
    proszę o wykasowanie mojego konta.
    bardzo miło mi było z wami spędzić prawie pięć lat, niestety widać, jestem burak porostak i cham, używam słów, nie napisze jakich żeby nie robić specjalnie syfu.
    jest jak jest.

    jestem za stary dziad, żeby ktoś mi pisał, że poziom moich wypowiedzi "pozostawia wiele do życzenia"
    Pozdrówka Panie i Panowie, wasze zdrowie.

    STANOWCZO PROSZĘ O WYKASOWANIE MOJEGO KONTA.

    co zrobicie z moimi postami mam, wiadomo gdzie i tak Panowie robicie z nimi co chcecie.
    no to do widzenia.

    edyta literówki.
    Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 02-08-2013 o 20:02

  4. #30444

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    żegnajcie koledzy, drugie ostrzeżenie za słowo dupa bo to wulgaryzm straszny ponoć.
    nie mam pretensji do "dostawcy" ostrzeżenia, bi pewnie musiał, chociaż z drugiej strony za DUPĘ w wierszu ?
    no ale skoro powiedziało się A trzeba powiedzieć B
    proszę o wykasowanie mojego konta.
    bardzo miło mi było z wami spędzić prawie pięć lat, niestety widać, jestem burak porostak i cham, używam słów, nie napisze jakich żeby nie robić specjalnie syfu.
    jest jak jest.

    jestem za stary dziad, żeby ktoś mi pisał, że poziom moich wypowiedzi "pozostawia wiele do życzenia"
    Pozdrówka Panie i Panowie, wasze zdrowie.

    STANOWCZO PROSZĘ O WYKASOWANIE MOJEGO KONTA.

    co zrobicie z moimi postami mam, wiadomo gdzie i tak Panowie robicie z nimi co chcecie.
    no to do widzenia.

    edyta literówki.
    Już Ci mówiłem, nie obrażaj się, bo to nie ma sensu - zobacz jak skończyli inni, którzy wykasowali się z tego wątku/forum. Na tym, że się obrazisz najbardziej stracimy my (albo, ja, żeby nie mówić za wszystkich), a nie moderacja/administracja, od której dostałeś kartkę. Oni to mają właśnie tam.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #30445

    Domyślnie

    Cichy, idź trochę pobiegaj, walnij kilka piwek i pooddychaj.
    Dla spokojności zrób sobie kilkudniowy odwyk od AO. Sytuacja nie jest na tyle poważna, żeby tak reagować.
    Taka moja prośba.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #30446

    Domyślnie

    A moderacja mogłaby, swoją drogą, podejść do zagadnienia z odrobiną humoru,

    Adox CHS 25 w Rodinalu, testowe z Jupitera 8
    Pozdrawiam,
    Marcin

  7. #30447

    Domyślnie

    Robert nie rób scen. Bądź ponad kolorem zielonym, potem będziesz musiał wracać, zmieniać ksywę.
    A jakbyś się jednak uparł, to mój nr telefonu masz, ja mam Twój. Daj znać jak będziesz we Wro, dobrego piwa się napijemy.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #30448

    Domyślnie

    Marcin, odpowiem, ja nie robię nikomu na złość, staram się, naprawdę się staram dostosować do "regulaminu" ale to co sie dzieje ostatnio, po prostu mnie przerasta.
    wiem, że ze dużo tu nie wniosłem, oprócz "gorąco" i "pełnej dziury" ale jak napisałem, nie pozwolę sobie, na autorytatywność w stosunku do oceny mich wypowiedzi.

  9. #30449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    STANOWCZO PROSZĘ O WYKASOWANIE MOJEGO KONTA.
    Panie, weź pan spokojnych ludzi nie denerwuj.
    Wiem gdzie mieszkasz!

  10. #30450

    Domyślnie

    Woodstock 2013


    Robert, rada taka - poczekaj aż Ciebie wyrzucą.
    flickr / Rolleicord, Canon

Strona 3045 z 3102 PierwszyPierwszy ... 204525452945299530353043304430453046304730553095 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •