Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Zdjęcia zupełnie nie na czasie

    Witam,

    jako że za oknem u mnie minus milion stopni, postanowiłem pójść pod prąd i pokazać dwa wakacyjne zdjęcia, które udało mi się poczynić w okolicach dolnej części Bugu. Czuję się też w obowiązku ostrzec koneserów, że poniższe zdjęcia mogą być nieco kiczowate, oraz obfitować w liczne niedociągnięcia techniczne i kompozycyjne. Jest to naturalna konsekwencja mojego lichego doświadczenia w fotografii krajobrazowej, jak i w fotografii ogólnie. Tym niemniej, jeżeli ktoś znajdzie chwilę żeby wytknąć mi błędy, tudzież podzielić się swoimi subiektywnymi odczuciami, będzie to dla mnie na pewno cenna wskazówka na długiej i wyboistej drodze do zostania Wszechmistrzem Wszystkiego

    Tak więc przejdźmy do rzeczy :

    1.
    2.
    Jak Wam się podoba ?

  2. #2
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    No, mi sie nie podoba. Nie widze nic interesujacego w tych kadrach.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka bardzo fajna ale chyba nieostra? Na dwójce jest przepał na niebie a linia drzew nadal ciemna

  4. #4

    Domyślnie

    A mi sie podoba 2 ,ladne delikatne kolorki...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki.

    Na 1. ostrość na biedronkę w centrum kadru, stąd kłosy po prawej i po lewej faktycznie nieco nieostre.
    Na 2. linia drzew miała być ciemna, przepał nieba niezamierzony, ale chyba dość delikatny, przynajmniej na moim parchatym monitorze.

  6. #6

    Domyślnie

    oba na nie , chyba tego zboża było dużo a Ty tniesz tego badylka po prawej a do tego serwujesz brzydkie kolory |(ostrość na biedronkę to chyba nie był dobry pomysł)
    dwójka także nie zachwyca

  7. #7

    Domyślnie

    może mam dziwny monitor ale żadnego przepału na niebie na 2 nie widzę, na jedynce faktycznie za mała głębia, ale 2 całkiem ok

  8. #8

    Domyślnie

    na jedynce potworny FF
    a dwojka...coz taki miales zamiar ale jestem na nie....aaa do przepalu to tam daleko.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •