Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kowa 55 f1 mocowanie nikon ?

    Wygrzebałem na lokalnej giełdzie takie cudo , bardziej ciekawostka , facet pisze że szkło jest na bagnecie nikona .


    Prawdę powiedziawszy manual nie dla mnie , na pewno nie przy mojej ślepocie i anusowej czarnej dziurze w starej padaczce nie robiącej zdjęć , z drugiej strony cena śmieszna , jednak ciekawość zżera : )
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Paput
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Świnoujście
    Posty
    235

    Domyślnie

    Skoro masz już to szkło, to podepnij i sprawdź sam!

    Może ja ślepy jestem, ale perspektywa jest taka że wygląda jakby miała wielkość 50-tki gorzały.
    I bagnet jakoś się nie widzi
    Nikon D2x| Nikon D60 | Sigma 70-200/2.8 | Soligor 19-35/3.5-4.5 | Tokina 150-500/5.6 | SB-28
    szczera chęć nauki i samokrytyka jest najważniejsza

  3. #3

    Domyślnie

    nie mam go , zdjęcie wziąłem z ogłoszenia , pozostałe też nie wiele pokazują a i z samplami bida .
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  4. #4

    Domyślnie

    Może to do kamery? Bo f1 raczej nie do powiększalnika
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    nie mam go , zdjęcie wziąłem z ogłoszenia , pozostałe też nie wiele pokazują a i z samplami bida .
    Jesli cena jest "śmieszna" to ja bym cos takiego kupił. Na podstawie zdjęcia bez rozmiarów trudno ocenić czy to bagnet na Nikona, ale w/g mnie jest to Nikon. Nie sugeruj się dziwnym wyglądem tego obiektywu, najpewnej coś medycznego, lub inny czort
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •