Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Warszawska Wola

  1. #11

    Domyślnie

    Te głębokie cienie pasują mi do tych zdjęć, ale tą winietę powinieneś usunąć, przez nią już jest za ciemno.

  2. #12

    Domyślnie

    Dobre, dobre... moja tematyka. Prowadziłem dwa plenery po warszawskiej Woli, a dokładnie po Mirowie. A na zdjęciach dużo widzę z tych okolic. Momentami dla mnie ciut za ciemne, ale poza tym bardzo dobrze.

    Moja uwaga mogłaby pójść w stronę merytoryczną zdjęć, czyli brak mi tu troszkę spójności. Oraz stwierdzenie "od czapy". Nie pokazałeś tego "od czapy. Domyślam się o co ci może chodzić, ale tu trzeba wejść w aspekt historyczny.... ech... o Woli mogę rozmawiać
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #13
    _igi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mark Kowalczyk Zobacz posta
    No jest, jest, jeszcze na flickrze mam z tym galeryjkę, chyba w paru innych miejscach też.

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Dobre, dobre... moja tematyka. Prowadziłem dwa plenery po warszawskiej Woli, a dokładnie po Mirowie. A na zdjęciach dużo widzę z tych okolic. Momentami dla mnie ciut za ciemne, ale poza tym bardzo dobrze.

    Moja uwaga mogłaby pójść w stronę merytoryczną zdjęć, czyli brak mi tu troszkę spójności. Oraz stwierdzenie "od czapy". Nie pokazałeś tego "od czapy. Domyślam się o co ci może chodzić, ale tu trzeba wejść w aspekt historyczny.... ech... o Woli mogę rozmawiać
    Ja z chęcią, dużą chęcią

    Generalnie zdjęcia robię w okolicy swojego domu (górczewska), na mirowie i odolanach, na razie chciałem się pozapuszczać gdzieś w dalsze zakamarki, ale do końca nie wiem jeszcze gdzie.

    Co do spójności - zgodzę się z tym całkowicie, z tym, że, jak mówiłem, na razie jestem na początku tego wszystkiego, zdjęć będzie o wiele więcej i będzie je można poukładać ciekawie i spójnie.
    Ostatnio edytowane przez _igi ; 13-01-2010 o 02:51

  4. #14

    Domyślnie

    Szorstkie,brudne w dobrym słowa znaczeniu ..MZ ciekawie pokazane jako całość bdb

  5. #15

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się pierwsza seria, ta starodawna i z winietą - 2, 3, 4, 5 i 6.
    Myślę, że możnaby poeksperymentować z innymi obiektami/scenerią i zoabczyć, co z tego wyjdzie.
    Pozdrawiam,
    Gosia

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •