Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie Wspaniałości z przyszłości

    Czesto rozmawiamy o tym jak jest...ale czy nie ciekawi was co będzie? Wiadomo że za rogiem stoi juz D2x i pewnie wyczekiwany następca D100. Jak myslicie...jakie będa te aparaty ?

  2. #2

    Domyślnie

    Oj cos mi sie widzi ze masz dla nas jakies info, jeno sie krygujesz Drogi Kaleid D2x znacznie mniej mnie interesuje z uwagi na cene, jednak mkII D100 jestem ciekaw. Nie podejmuje sie jednak zgadywania w co go Nikon wyposazy...

  3. #3

    Domyślnie D2x

    D2x napewno bedzie klasy Canona 1d mkII czyli koło 10 mp albo więcej, co do następcy Nikona D100 ciekaw jestem czy sprawdzą się plotki o matrycy Foveona, chociaż i to zastanawiam się z uwagi na egzemplarz Sigmy z tą właśnie technologią. Czy nikon zdecydował by się na wykorzystanie matrycy która jest w uzyciu już innego producenta ?

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, ta sigmowska matryca byłaby chyba całkiem ciekawym wynalazkiem gdyby nie wyniki jakie daje przy długich ekspozycjach.

  5. #5
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Hm...Nikon na pewno nie inwestowal we wlasna technologie LBCAST po to by stosowac matryce foveona A co do wiadomosci, wiem tyle iz: D2X bedzie zaprezentowany na Photokinie. Wczesniej kilka egzemplarzy otrzymają fotografowie na olimpiadzie w Atenach. Co zas do samych parametrow: jedyne co wiem to matryca formatu Nikon DX, najprawdowpodobniej ok 10-12 mpix. To tyle

  6. #6

    Domyślnie

    Właśnie zciągnąłem zdjęcie Nikona D2x nie mam jak go tu wkleić ... więc może wyśle komus na maila a on tu wklei ? ?

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    skad ?? Pewnie jakis fake. Wyslij mi, rzuce okiem

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Haha, ale ktos walnal dowcip...posklejany D2h ;

  9. #9

    Domyślnie

    Właśnie Piotr mi dopisał że " niezły fotomontaż " ... w sumie ten napis D2x jakoś mi nie gra... No jakiś dziwny, może to rzeczywiście fake ...

    A ja dałem sie nabrać

  10. #10

    Domyślnie

    faktycznie dopiero teraz zobaczyłem że są dwa spusty i dwa włączniki on off... niezła chamówa

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •