Close

Strona 955 z 955 PierwszyPierwszy ... 455855905945953954955
Pokaż wyniki od 9 541 do 9 543 z 9543

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    ...Natomiast jak się okaże że w pewnych kwestiach lustro to kula u nogi i zwyczajnie w dslr nie da się zrobić AFu który będzie inteligentnie rozpoznawał obiekt (trwają prace nad tym) to nie ma wyobrażam sobie że będą rozwijać te starocie .....
    Ważniejsza jest kasa, niz technologia. Ludzie kupują Canona 2000D zamiast 1DX? Nikona D3300 zamiast D5?
    Zanim NOWE bezlustra Nikona i Canona osiągną poziom 2000 zł/body to trochę wody w Wisle upłynie.

W lustrzankach można dać w trybach LV w praktyce to wszystko co jest w ML. mam na mysli AF, no bo optyki z ML sie nie przełoży.

Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Póki co mocno dyskusyjna jest ta lepszość bezlustra na lustrzanką, według mnie bezlustra wygrają tylko dlatego ponieważ idą w kierunku sprzętu akceptowanego przez konsumenta, sprzęt ma lepiej sie integrować z fonami, siecią itd..
    To integrowanie się tak samo można zrobić w lustrzance.
    Bezlustra wygraja głównie przez bajery. jak dostaniesz 100 informacji w wizjerze, wykresiki itp kosmos, to się poczujesz jak w kabinie F16.
    Może inne porównanie. Masz do wyboru dwa samochody. Silnik, zawieszenie itd. - pod tym względem to ten sam samochód. Ale jesli tablica (deska) rozdzielcza jest wypasiona to kupi sie tą futurystyczną. Faceci to gadżeciarze. Choć przegadana deska rozdzielcza odciąga uwagę.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ważniejsza jest kasa, niz technologia. Ludzie kupują Canona 2000D zamiast 1DX? Nikona D3300 zamiast D5?
    Zanim NOWE bezlustra Nikona i Canona osiągną poziom 2000 zł/body to trochę wody w Wisle upłynie.
    https://www.cyfrowe.pl/aparaty/apara...tm-czarny.html
    m6, m100 też spokojnie dostaniesz poniżej tej kwoty. Także ten... .

Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    W lustrzankach można dać w trybach LV w praktyce to wszystko co jest w ML. mam na mysli AF, no bo optyki z ML sie nie przełoży.
    Można. Pisałem przecież wyżej o tym, że istnieją nawet konkretne rozwiązania jak to zrobić. Pytania tylko po co to wszystko tak komplikować jak można wywalić lustro ....
    Pozdrawiam

Alfiok A6000 i kit, którym czasem udaje się zrobić ostre zdjęcia.... ....

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Pytania tylko po co to wszystko tak komplikować jak można wywalić lustro ....
    Po to by używać spokojnie (bez przejściówek) systemu z bagnetem Nikon F (Canon EF).

Strona 955 z 955 PierwszyPierwszy ... 455855905945953954955

Uprawnienia umieszczania postów