Close

Strona 954 z 954 PierwszyPierwszy ... 454854904944952953954
Pokaż wyniki od 9 531 do 9 533 z 9533

Domyślnie

Ponownie proszę o pisanie na temat.
    Mamy takie opcje:
    1. Zamknąć wątek, aż pojawi się konkretniejsza plota o następcach w segmencie FF (lustrzanek! i to firmy Nikon)
    2. Kontynuować dyskusję w innym wątku. Aż dziw że go nie ma. Tytuł - lustrzanka vs bezlustro. Najlepiej z przeniesieniem postów z tego tu wątku, tylko czy jakiś moderator ma chęć? Ja dzis 12 godzin właściwie w pracy, teraz wymyślam pytania na jutrzejsza klasówkę. Odpadam bo padam .
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-12-2018 o 23:57

Domyślnie

Ja bym już nic nie przenosił - szkoda roboty. Zamknąć ten, zrobić dwa nowe i po problemie .
    Pozdrawiam

Alfiok A6000 i kit, którym czasem udaje się zrobić ostre zdjęcia.... ....

Domyślnie

Wiecie co, jeśli nawet za dwa lata przestaną być produkowane DSLR (bo na tą chwilę są zapowiadane kolejne DSLR, i nowe szkła) to jak firma NikonCanon ogłosi koniec DSLR, i powstrzyma całkowicie produkcje DSLR, to jeszcze latami będzie można robić tym sprzętem zdjęcia, tym bardziej że mamy ogrom optyki która wyszła, akcesoriów i nim to wszystko się postarzeje, to my zrobimy się też dziadkami to nie jest to samo co era cyfrowa która wypierała analogi. DSLR ML to ciągle cyfrówki, które w efekcie końcowym zrobią to samo. W bezlusterkowcach zapanowała śmieszna moda, większość osób szuka mniejszych aparatów, i tym argumentem często większość się kieruje sięgając po bezlusterkowca, z tym że faktycznie z obiektywami jasnymi i dużymi ,bezlusterowiec często jest mniej wygodnym aparatem od lustra. Jeśli bezlustra opanują rynek, to nie chce mi się wierzyć, że wszystkie aparaty będą małe. Zapewne po czasie będą wielkości obecnych DSLR, bo przeciez większość płci brzydkiej nie ma rączki szczupłej nastolatki, tylko duże dłonie, w których mały aparat jest mniej wygodnym. Z resztą, zobaczcie sami, że bezluaterkowce robią się już coraz większe. Więc ostatecznie będziemy robić to samo, tylko że nie będzie klapiacych luster.

- - - - kolejny post - - - - - -

Ps. Wyobraźcie sobie że nagle dziś takie korporację, Sigma, Tamron, Nikon, Canon. Mając na rynku miliardy w szkłach, akcesoriach do DSLR, nagle mówią rzucamy to wszystko w piach

Ja nie kupiłem Z6 bo moim zdaniem na ten aparat za wcześnie jest, wybrałem D850. Bo nie chce się bujać z adapterami, kiedy w DSLR wychodzi tyle ********ych szkieł. Poczekam dwa lata i zobaczę jak się rozwinie rynek Z. Poczekam też na kolejną Ztke która bardziej dopracują i będą dwa sloty, grip i więcej natywnych szkieł. A do tego czasu jeszcze Hoł hoł.

Strona 954 z 954 PierwszyPierwszy ... 454854904944952953954

Uprawnienia umieszczania postów