Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
Przepraszam ze nie zacytowalem z pietyzmem kazdego slowa z twojej wypowiedzi.
Ale ty tez tego nie robiles.Mz wystarczy zschowwnie sensu wypowiedzi i tezy.
Widzisz posiadasz pewna negatywna ceche; jak ktos zbija twoje argumenty to strzelasz focha.
I nie wazne co by napisac, ty sie obrazasz bo ktos sie z toba nie zgodzil.
I nie zarzucja mi przekracania!
Jak sie koncza argumenty, to zaczyna sie zarzucanie czegos rozmowcy, negowanie stylu rozmowy, odsylanie do czytania ze zrozumieniem itp, itd.
Cóż takie zagrywki ad personam są megasłabe. Moim zdaniem przeginasz ale w sumie myśl sobie co chcesz - mnie się już nie chce z Tobą gadać .

Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
Jeśli komuś przyjdzie do głowy znowu uśmiercanie lustrzanek to niech troszkę pomyśli bo bezlustra są na rynku już 10 lat.
Rozwój wszystkiego trochę trwa. Trwa też (czasem znacznie dłużej) przekonanie ludzi do jakiegoś rozwiązania. Trzeba też zwyczajnie czasu na wypracowanie rozwiązań technologii itd. Teraz jest czas kiedy wprowadzane są już rozwiązania bardzo dojrzałe w ML, konkurencyjne dla dslr /* ale jeszcze w niektórych aspektach odstające. Jak w następnej iteracji wejdą z produktami, które dslry przebiją to będzie koniec.
Obecnie główny spór toczy się chyba o to kiedy? Bo że to nastąpi to jestem pewien.
W każdym razie jeśli nie zajdą jakieś dramatyczne zmiany to ja już dslr nie kupię .

/* - przy czym w aspekcie np. AFa to niektóre cechy bezluster (i to z niskiego pułapu cenowego) moi zdaniem masakrują nawet zawodowe dslr. /rozłożenie punktów, konfigurowalność, dotyk, wykrywanie oka, celność itd./


Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
Dokładnie i to napawa optymizmem. Ale nadal jest kwestia zasilania, czasu gotowości do zrobienia zdjęcia, czasu przełączenia ekranika na wizjer i odwrotnie, sprawności AF w słabych warunkach, nawet mniejszej, ale niczym nieograniczonej serii, żywotności migawki, czy czasu życia samego aparatu. To wszystko się dopiero okaże, wymaga dopracowania, poprawienia... A człowiek, który musi mieć pewność eksperymentuje? Raczej nie i dlatego nie widać wysypu A9 na imprezach sportowych. Tam wszyscy dalej jadą na topowych Nikonach i Canonach, bo nie mogą eksperymentować, tylko muszą mieć pewność A mi się cały czas wydaje, że lustra z bezlustrami z różnych powodów będą współżyć, a nie że się będą zwalczać. Ale mogę się mylić oczywiście.
Wszyscy się możemy mylić to jasne. Nikt nie jest wróżką
Co do A9 - moim zdaniem to że go praktycznie nie widać u "pro" nie wynika z jego braków technologicznych jako bezlustra (pod wieloma względami na papierze wygląda lepiej niż jednocyfrówki C/N) natomiast z tego że: nie ma do tego szkieł, nie ma odpowiedniego wsparcia serwisowego i wreszcie "soniacze leżą ergonomicznie". To ostatnie w przypadku użytkowników przyzwyczajonych do pewnych standardów jest szczególnie ważne, nie wiem czy nie najważniejsze.