Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91
  1. #21
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Zamierzam się wybrać mam pytanie tego typu. Orientuje się ktoś czy swoje stoisko będzie miała sigma? i czy można wypożyczyć, i w trakcje targów przetestować S 300 2.8
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-02-2010 o 13:48 Powód: ORTO! ("wyporzyczyc")

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar matteo_
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Sieradz/Poznań
    Posty
    104

    Domyślnie

    Myślę że tak. W tamtym roku Sigma miała duże stoisko na którym można było wypożyczyć na dowód osobisty dowolne szkło i przetestować. Jakby sie ktoś uparł to spokojnie można było wynieść szkło z hali targów i sprawdzić w plenerze
    D300|Z 16 f/2,8|N 24-70 f/2.8G|N 180 f/2.8 ED|SB-900

  3. #23

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to nie rozumiem tego postępowania firmy Nikon. Może myślą że wszyscy znają ich produkty na tyle dobrze że nie potrzebują dodatkowej reklamy. Tylko gdzie tu kontakt klient/użytkownik?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Szczerze mówiąc to nie rozumiem tego postępowania firmy Nikon. Może myślą że wszyscy znają ich produkty na tyle dobrze że nie potrzebują dodatkowej reklamy. Tylko gdzie tu kontakt klient/użytkownik?

    no nie ma....
    ale i tak mamy nikony, czyli widać nie potrzeba....

    przydałoby się cos na wzór sonowskiego alfa teamu....
    ale to dłuuuuuga historia.....
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Zamierzam się wybrać mam pytanie tego typu. Orientuje się ktoś czy swoje stoisko będzie miała sigma? i czy można wyporzyczyc, i w trakcje targów przetestować S 300 2.8
    Jak co roku będą tylko musisz mieć dowód osobisty
    D700,D300S+SB-900+N50/1.8+N17-55/2.8
    SI VIS PACEM PARA BELLUM

  6. #26

    Domyślnie

    Podczas ubiegłorocznych Targów byłem 3 dni służbowo w Łodzi - zbieg okoliczności, naprawdę, nawet nie wiedziałem, czy znajdę czas na Targi. Zwiedziłem je jednak dokładnie i według mnie, nic nie robiło takiego wrażenia na amatorach (nie licząc modelek), jak możliwość wypożyczenia obiektywów Sigmy. Gdyby Nikon zrobił takie coś i oczywiście wcześniej to rozreklamował, to spróbowałbym pojechać tam z żoną - głównym księgowym w domu - i pokazać jej możliwości kilku obiektywów. Może łatwiej byłoby wtedy o zakup nowego szkła.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 28-02-2010 o 01:44 Powód: pis. ("na prawdę")

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    65

    Domyślnie

    w zeszłym roku nie było nikona to prawda
    ale kilka lat wstecz jak byłem na targach, nikon miał nawet spore stoisko, można było sobie po testować, i porozmawiać z przedstawicielem na wiele ciekawych tematów

    a sigma co prawda, sprawdza się co rok, można sobie po testować obiektywy

    zobaczymy jak w tym roku wypadnie. Ja zawitam na targach
    nikon d90 + tamrac adventure 6 (5546)

  8. #28

    Domyślnie

    A ja mam glupie pytanie odnośnie targów, wejsciówka dla profesionalistów jest obwarowana jakimiś przepisami?
    Dopiero od niedawna prawnie mogę sie legitymować tym określeniem (bo zdjęciom jeszcze daleko do tego poziomu) gdyż 100% mojego legalnego dochodu pochodzi z fotografii (jestem fotoreporterem).

    Czy są jakieś przepisy, dokumenty lub nie wiem poświadczenia które trzeba przedstawić żeby kupić wejściówkę dla profi?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oldarcher Zobacz posta
    A ja mam glupie pytanie odnośnie targów, wejsciówka dla profesionalistów jest obwarowana jakimiś przepisami?
    Dopiero od niedawna prawnie mogę sie legitymować tym określeniem (bo zdjęciom jeszcze daleko do tego poziomu) gdyż 100% mojego legalnego dochodu pochodzi z fotografii (jestem fotoreporterem).

    Czy są jakieś przepisy, dokumenty lub nie wiem poświadczenia które trzeba przedstawić żeby kupić wejściówkę dla profi?
    nic nie przedstawiasz musisz wypełnić formularz :
    http://www.mtl.lodz.pl/web/index/getpage/page/1584
    i na skrzynkę e-mail dostaniesz taki pokazany wypełniony formularz
    drukujesz go i z nim idziesz do kasy tylko tyle, a mogą jedynie poprosić o dowód osobisty
    pozdro
    D700,D300S+SB-900+N50/1.8+N17-55/2.8
    SI VIS PACEM PARA BELLUM

  10. #30

    Domyślnie

    Uprawnia Cię uiszczenie większej opłaty za wejście. I wtedy na targach stajesz się pro Może uda Ci się wejść na leg. prasową. Kolega w zeszłym roku wszedł.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •