Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 91
  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar Marienn
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    من خلال الموقع
    Posty
    90

    Domyślnie

    sam dobrze powiedziałeś "wszedłem w system Nikona"

    tylko szkoda że Nikona nie będzie i nie będzie możliwości potestowania szkieł. System to jedno a pasujące lensy znanych producentów to drugie
    Lubię ciężkie metalowe obiektywy Tokiny i Nikkora
    لجزائرمصادرمحاببريط

  2. #12

    Domyślnie

    naprawdę nie chcesz tego zrozumieć tylko muszę Ci powiedzieć : skoro kupiłem mercedesa nie chcę zakładać do niego kół od polskiego malucha, chce jeździć na oryginalnych oferowanych przez Mercedesa.
    I mnie nie chodzi tylko o szkła jest wiele kruczków z innymi akcesoriami które lepiej byłoby wyjaśnić bezpośrednio z firmą
    troszkę cacyków nikona

  3. #13

    Domyślnie

    Marienn, jak501, tomisiek po co te nerwy?
    firmy wystawiają się na targach choćby z szacunku dla klienta, który wydał swoje, często niemałe, pieniądze. Żeby się z nim (tak ogólnie, niekoniecznie z panem Kowalskim czy Nowakiem) spotkać, porozmawiać. Pochwalić nowościami lub prognozami na przyszłość. Wysłuchać żali klientów. A Nikon Polska po prostu ma nas gdzieś. Wydałeś pieniądze na sprzęt, to fajnie. Ale teraz to spadaj i daj nam spokój. Widać to po serwisie jak również po reakcji na list otwarty.

    PS w branży obrabiarkowej jest nie do pomyślenia, żeby jakiś producent lub dystrybutor nie wystawił się w Poznaniu na targach.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    Marienn, jak501, tomisiek po co te nerwy?
    firmy wystawiają się na targach choćby z szacunku dla klienta, który wydał swoje, często niemałe, pieniądze. Żeby się z nim (tak ogólnie, niekoniecznie z panem Kowalskim czy Nowakiem) spotkać, porozmawiać. Pochwalić nowościami lub prognozami na przyszłość. Wysłuchać żali klientów. A Nikon Polska po prostu ma nas gdzieś. Wydałeś pieniądze na sprzęt, to fajnie. Ale teraz to spadaj i daj nam spokój. Widać to po serwisie jak również po reakcji na list otwarty.

    PS w branży obrabiarkowej jest nie do pomyślenia, żeby jakiś producent lub dystrybutor nie wystawił się w Poznaniu na targach.
    Kolego miron19j witaj serdecznie i powiem tak, dokładnie mi o to chodziło, o ten szacunek do klienta, bo to dzięki niemu (temu klientowi) ta firma funkcjonuje i się ma tak jak się ma. A co do tej branży obrabiarkowej masz dokładną rację, też w tym siedzę i wiem jak firmy potrafią dbać o swoich klientów którzy kiedyś kupili u nich obrabiarkę CNC. W znanym mi przypadku teraz na święta Bożego Narodzenia wszyscy szefowie firm oraz operatorzy tych maszyn dostali od producenta świąteczne upominki. Ja rozumiem że Nikon nie będzie wysyłał do każdego posiadacza aparatu Nikon upominku. Ale bardzo miłym gestem poszanowania tego człowieka byłoby mieć stoisko na którym ludzie z Nikona porozmawialiby z klientem o planach nowościach czy nawet wypili z nim kawę, a za ten gest klient przecież już dość dobrze zapłacił w chwili gdy kupował sprzęt tej firmy. pozdrawiam
    troszkę cacyków nikona

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar Marienn
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    من خلال الموقع
    Posty
    90

    Domyślnie

    Nikon wystawia się na targach (żeby nie było że Nikon to blee) , ale jak widać nie w Łodzi
    Lubię ciężkie metalowe obiektywy Tokiny i Nikkora
    لجزائرمصادرمحاببريط

  6. #16

    Domyślnie

    Kolego Marienn napisałeś że tobie nie opłaca się przyjeżdżać na targi do Łodzi również nikoniarzom z Polski nie wszystkim odpowiada jechać do Hanoweru czy Genewy zwłaszcza że szansa spotkania jest na targach w Łodzi chyba jedynych tak dużych targach w tej części Europy, zapewniam cię że spoglądamy na ten problem z dwóch całkiem różnych perspektyw, stąd różnica zdań, no chyba że jesteś pracownikiem nikona to wiadomo bronisz swojego.
    troszkę cacyków nikona

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar Marienn
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    من خلال الموقع
    Posty
    90

    Domyślnie

    nie nie jestem pracownikiem Nikona . Nie opłaca się za bardzo z tego względu , gdyż liczba producentów która się wystawia no jest nadal mała. Niestety świadczy nawet o tym liczba dni ( tylko 3) , podczas gdy targi na zachodzie trwają dłużej i są dużo większe pow m2 do obejścia. Jest masa wystawców, masa sprzętu. Gdyby choć Łódź dysponowała lotniskiem obsługującym choć 40% tego co obsługuje Okęcie to wypad ten byłby jeszcze opłacalny, ale tak nie jest. Odstrasza również infrastruktura drogowa nie tylko w Łodzi ale w całej PL , bo to że wybudowane A4 i A2 to niestety jeszcze nie wszystko , stąd po prostu moja opinia na temat targów. Nie mówię że nie ma sensu ich organizować bo lepsze takie niż żadne, ale z drugiej strony jaki rok przyniesie nam nowinę że na targi Foto in Lodz będą jechali ludzie z całego świata tak jak do Genevy ?
    Lubię ciężkie metalowe obiektywy Tokiny i Nikkora
    لجزائرمصادرمحاببريط

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    65

    Domyślnie XIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video

    kto wie czy nikon pojawi się na tegorocznych targach fotograficznych ?
    nikon d90 + tamrac adventure 6 (5546)

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartoszkon314 Zobacz posta
    kto wie czy nikon pojawi się na tegorocznych targach fotograficznych ?
    pewnie nie, jak zwykle
    rok temu bylo stoisko NPS-u i troche szkielek

  10. #20
    Oszczędny w słowach Awatar matteo_
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Sieradz/Poznań
    Posty
    104

    Domyślnie

    były może z 4 szkła w gablocie:P no jakoś NIKON'owi nie zależy, a szkoda...
    D300|Z 16 f/2,8|N 24-70 f/2.8G|N 180 f/2.8 ED|SB-900

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •