Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Kabelek do F100

  1. #11

    Domyślnie

    Ja również na akumulatorach...
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  2. #12

    Domyślnie

    Faktycznie , baterie nic nie dały . "Dzwonienie" kabla , ale to w pracy .

  3. #13

    Domyślnie

    Ja również poszperałem po necie. Znalazłem kilka schamatów kabelka - rózniły się nieco od siebie. Jako, ze mam trochę smykałki do elektroniki (stare hobby) to zrobiłem sobie taki kabelek od nowa - z tego kupionego w interfoto wykorzystałem tylko kabek z wtyczką. I zadziałał. Tylko ciekawa rzecz - SoftTalk działa ok a Nikon foto secretary zaczyna czytać i sie wywala z komunikatem o słabych bateriach itp. Co jest nie prawdą bo baterie są świerzutkie. Kupiłem zresztą inny program - Camera Companion - i porównam sobie jak zajadę do domku.
    A zresztą co się będę chwalił...

  4. #14

    Domyślnie

    Podziel się wrażeniami. Ja ma SofTalka
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  5. #15

    Domyślnie

    Podziele się - póki co możesz zobaczyć screeny na stronie http://www.holymoose.com/ccstart.html
    A zresztą co się będę chwalił...

  6. #16

    Domyślnie

    Widze ze mozna zdjecia dodawac, czego nie ma w ST. Moze jest to czego szukalem
    Mozesz zdradzic cene? No i z F5 nie dziala
    Ostatnio edytowane przez Adams ; 08-11-2006 o 13:31
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adams Zobacz posta
    Widze ze mozna zdjecia dodawac, czego nie ma w ST. Moze jest to czego szukalem
    Mozesz zdradzic cene? No i z F5 nie dziala
    Niestety nie jest tani - kupiłem legala (nie szukałem w necie czy można ściągnąć gdzieś "inną" wersję - pewno nie - to zbyt mało znaczący program) - kosztował 46 EUR (troszkę ponad 180PLN).
    A zresztą co się będę chwalił...

  8. #18

    Domyślnie

    Czy Photo Secretary rowniez posiada funkcje "doklejania" zdjeć?
    Camera Companion niestety chodzi tylko z F100, mi przyda sie jeszcze do kompletu F90X i F5.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  9. #19

    Domyślnie

    miałem dokładnie taki sam problem po zakupie kabla. co się namęczyłem aby odpalic f100 to moje... próbowałem podłączc go do kompa majac film wewnątrz (pierwszy raz) i nic. nie wiem czy to była tego przyczyna czy nie ale dopiero po zwinięciu filmu i ustawieniu odpowiedniego portu (tylko kilka prób) aparat dał znak, że się komunikuje i oddał (już nie pamiętam dokładnie) info na temat ostatniego filmu albo dopiero od tego momentu zaczął je spamiętywać. no i teraz za kazdym razem działa.
    pozdr Qba

  10. #20

    Domyślnie

    WITAM
    Prosze o pomoc
    Kupiłem KABELEK do F 100 do podłaczenia do PC w FIRMIE Interfoto
    i mam tak jak poprzednik ten sam problem nie moge połaczyc PC z aparatem
    Wyświetla sie komunikat " please check battery, communication cable and settings"
    próbuje wszystkich sposobów opisanych przez WAS i nic nie działa ps. poza przerabianiem tego przewodu .
    prosze raz jeszcze moze ktoś ma jakis złoty sposób

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •