Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 63
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    A co rozumiesz przez "dobry sklep"?
    Na ceneo najtaniej jest za 1900 zł, ale tę ofertę pomijam, bo to może nie być "dobry sklep".
    W innym już "dobrym sklepie" cena to 2159, więc 400 zł taniej niż według twojej wersji, czyli 150 zł taniej niż kupując wszystko oddzielnie.
    Dobry to taki w którym już kupowałem i nie było problemów. Dobry to taki który ma towar z polskiej dystrybucji. Dobry to ten podlinkowany wcześniej. Ceny porównywałem w jednym, właśnie w tym sklepie.
    W innych sklepach faktycznie zestaw wychodzi taniej niż pojedyncze elementy. Muszę to przemyśleć żeby nie płacić za jakiś czas drugi raz. Opcja minimum to mb-d10 plus jakiś zamienni en-el4a.

  2. #42

    Domyślnie

    najlepsza opcja to zakup D2h z ładowarką + MB-d10 masz to co trzeba i puszkę do zabawy dla dzieciaków
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #43

    Domyślnie

    nie sprawuje sie
    zrąbiesz tylko body i potem będzie płacz
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #44

    Domyślnie

    odkopię temat.
    czy w Ory gripie z Ory baterią eln4a można ładowac zamiennikiem łądowarki ta baterię? próbował ktos ?
    .........

  5. #45

    Domyślnie

    To zakładając że na EN-EL3e robię caly ślub od przygotowań do oczepin włącznie to EL4a wymieniałbym raz na miesiąc ;D pytam serio, czy faktycznie poprawia się czułość i szybkość AF na tej baterii względem oryginału EL3e? Bo dla samego czasu pracy szkoda kasy, mam dwie zwykłe baterie, drugą wkładam bardzo rzadko. Jeśli jest jakaś różnica, to czy się ją odczuwa w reportazu czy to raczej laboratoryjne różnice?

    PS. Widzę że niezły wykop zrobiłem ;D
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 09-02-2017 o 20:42
    ;]

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    To zakładając że na EN-EL3e robię caly ślub od przygotowań do oczepin włącznie to EL4a wymieniałbym raz na miesiąc ;D pytam serio, czy faktycznie poprawia się czułość i szybkość AF na tej baterii względem oryginału EL3e? Bo dla samego czasu pracy szkoda kasy, mam dwie zwykłe baterie, drugą wkładam bardzo rzadko. Jeśli jest jakaś różnica, to czy się ją odczuwa w reportazu czy to raczej laboratoryjne różnice?

    PS. Widzę że niezły wykop zrobiłem ;D
    No... Łopata dla Ciebie
    W moim odczuciu aparat z EL-EN4a przeistacza się w coś zupełnie innego... Już nawet nie chodzi o 8 kl/s i szybszy, a zarazem pewniejszy AF... Wszystko staje się żwawe... Zbliżony efekt uzyskasz, jak włożysz paluszki do koszyka, jednak bateria EL-EN4a daje bardzo mocnego kopa.
    Ps. Ja swoją ładuje raz na dwa miesiące...

  7. #47

    Domyślnie

    Potwierdzam w 100 %. Kiedyś okazyjnie kupiłem zastaw PDK1 do D700. Sprzęt z EL- EN4a dostaje sporego kopa. I zarówno D700 jak i D300s.

  8. #48

    Domyślnie

    Używam d700 już chyba 8 czy 9 lat, od ok 7 na en-el4a. Okazjonalnie jak nie chcę dźwigać, biorę puszkę z mała baterią i stałką (35 czy 50) i moim zdaniem zauważalnej różnicy w pracy AF nie ma. Oczywiście z duża baterią lustro klapie szybciej, zmniejsza się lag i aparat ogólnie robię się żywszy, ale daleki jestem stwierdzenia, że AF dostaje wielkiego kopa.

  9. #49

    Domyślnie

    Dostaje na śrubokręcie, jak ma do ruszenia ciężką grupę soczewek, np w AF80-200/2.8 new
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  10. #50

    Domyślnie

    ja robiłem z 8xAA praca lustra dźwięk ale i szybkość działania zmienia się diametralnie, szybkość af w obiektywach ze śrubokrętem jest zdecydowanie szybsza, a czy jest czulszy? Wg mnie osobiście tak nie jest to ogromna różnica ale jednak zauważalna, 80% moich zdj to cluby i disco plus wesela, i na zwykłej baterii af potrafił się mylić częściej i pracował mniej pewnie, pracowałem wtedy głownie na 28 1.8g
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •