Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    czy ktoś widział porównanie Z18 z N17-35?
    Mamiya + Sony

  3. #23

    Domyślnie

    Kochani finał jest taki, że zgłupiałem jeszcze bardziej :P
    Rano podpytałem Kar. odnośnie obiektywu... na pewno musi mieć możliwość mocowania filtrów ,więc Sigma 12-24 odpada, Sigma 10-20 nie pokrywa całej klatki, Nikkor 14-24... cóż Kocham moją dziewczynę, ale nie wydam na obiektyw tyle kasy
    W takim razie co mi pozostaje???

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez David Smolarz Zobacz posta
    Kochani finał jest taki, że zgłupiałem jeszcze bardziej :P
    Rano podpytałem Kar. odnośnie obiektywu... na pewno musi mieć możliwość mocowania filtrów ,więc Sigma 12-24 odpada, Sigma 10-20 nie pokrywa całej klatki, Nikkor 14-24... cóż Kocham moją dziewczynę, ale nie wydam na obiektyw tyle kasy
    W takim razie co mi pozostaje???
    Ucieszę Cię-powiedz że ją tak kochasz, że kupiłbyś jej 14-24, ale tam też filtrów nie zamocujesz.
    Najlepszy zoom dla niej to Nikon17-35/2.8, później masz Sigma17-35 i Tamron17-35

  5. #25
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez David Smolarz Zobacz posta
    Kochani finał jest taki, że zgłupiałem jeszcze bardziej :P
    Rano podpytałem Kar. odnośnie obiektywu... na pewno musi mieć możliwość mocowania filtrów ,więc Sigma 12-24 odpada, Sigma 10-20 nie pokrywa całej klatki, Nikkor 14-24... cóż Kocham moją dziewczynę, ale nie wydam na obiektyw tyle kasy
    W takim razie co mi pozostaje???
    Dobrze byloby jeszcze wiedziec jakiej wielkosci sa filtry w zbiorze Twojej dziewczyny. Nietety nie do kazdego obiektywu pasuja te same, a ich zmiana czesto moze byc drozsza niz sam obiektyw

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Ucieszę Cię-powiedz że ją tak kochasz, że kupiłbyś jej 14-24, ale tam też filtrów nie zamocujesz.
    Najlepszy zoom dla niej to Nikon17-35/2.8, później masz Sigma17-35 i Tamron17-35
    hahah Bardzo możliwe, że skorzystam z Pana podpowiedzi.
    A tak na marginesie - zapytam się wprost. Jeśli miałby Pan kupować obiektyw dla siebie (pod D700) w co wszedłby Pan ??

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez David Smolarz Zobacz posta
    hahah Bardzo możliwe, że skorzystam z Pana podpowiedzi.
    A tak na marginesie - zapytam się wprost. Jeśli miałby Pan kupować obiektyw dla siebie (pod D700) w co wszedłby Pan ??
    Odpowiem krótko:
    mam N14-24/2.8 do wnętrz i N17-35/2.8 na zewnątrz.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Photoartbox Zobacz posta
    Dobrze byloby jeszcze wiedziec jakiej wielkosci sa filtry w zbiorze Twojej dziewczyny. Nietety nie do kazdego obiektywu pasuja te same, a ich zmiana czesto moze byc drozsza niz sam obiektyw
    Tego niestety nie wiem ma dla nich przeznaczoną osobną kieszeń w plecaku. jedyne co mogę powiedzieć, to to że są tam zarówno takie nakręcane, jak i prostokątne... kwadratowe, które wkłada się w "kieszeń" przed obiektywem.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez David Smolarz Zobacz posta
    Tego niestety nie wiem ma dla nich przeznaczoną osobną kieszeń w plecaku. jedyne co mogę powiedzieć, to to że są tam zarówno takie nakręcane, jak i prostokątne... kwadratowe, które wkłada się w "kieszeń" przed obiektywem.
    Nakręcane mogą nie pasować, bo N17-35 ma średnicę 77mm, ale do kwadratowych wystarczy dokupić przejściówkę za 20-30PLN i będą pasowały.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Odpowiem krótko:
    mam N14-24/2.8 do wnętrz i N17-35/2.8 na zewnątrz.
    auć drogo... ale dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •