Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Ok. To jak nie ma innych propozycji to wybiorę sigmę
    Dzięki za pomoc !.
    D80 | 50/1.8

  2. #22

    Domyślnie

    Zamiast wysylac do kalibracji, lepiej chwile dluzej w sklepie posiedziec i sprawdzic jak ostrzy, co do makro to masz w niej 1:2, ale musisz gdzies na 1cm sie przystawic do obiektu ale w sumie lepsze to niz nic;]
    D90 + słoik po Kieleckim

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bos Zobacz posta
    Ok. To jak nie ma innych propozycji to wybiorę sigmę
    Dzięki za pomoc !.
    Może warto poczekać na wersję 17-70 z lepszym światłem na długim końcu? Ma zdaje się wejść na rynek na początku przyszłego roku.

  4. #24

    Domyślnie

    moim zdaniem nie powinieneś na razie zmieniać puszki a dokupić szkło. Ja np. swoją D90 chcę zmienić dopiero za 4 lata a może i dłużej. Muszę jedynie uważać na kompletowanie szkła czyli szkła z własnym silnikiem bo wiem że Nikon w następcy D90 jeśli nie teraz to w kolejnym modelu zrezygnuje z śrubokręta.
    Za 1000 zł to jedynie zoom jakiś wchodzi w rolę. Z nowych to nikony 18-105 lub 18-70. Ewentualnie coś jaśniejsze to używki tamrona lub sigmy

  5. #25

    Domyślnie

    ozi1024, cena pewnie będzie zabójcza. :P
    No tak, ale jak dobrze pójdzie to kupię i D90 i obiektyw, więc nie będę się powstrzymywać. A jak mówię, mam D80 po gwarancji i z dużym przebiegiem, dla własnego spokoju chce zmienić i potem na parę lat sobie D90 zostawić.
    A są szanse, że jak wejdzie 17-70 z lepszym światłem to np. te starsze stanieje?
    D80 | 50/1.8

  6. #26

    Domyślnie

    imo kupuj t17-50 albo n18-105, to chyba ci się najbardziej przyda

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •