Close

Strona 27 z 37 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 365
  1. #261

    Domyślnie

    Doszedł i cóż...trza mi się powtórzyć za innymi bo co tu wymyślać-jest super! Niech Nikon (Polska, oczywiście ;-} ) się patrzy i uczy jak można coś dobrze zrobić!

  2. #262

    Domyślnie

    U mnie był dziś listonosz i niestety powiedział, że muszę się pofatygować osobiście na pocztę bo podobno paczka jest mocno uszkodzona i muszę sprawdzić co i jak.... Mam nadzieję, że tylko pudełko bo jak wkład będzie rozp@##@@# to ja rozp@%#!#! pocztę w drobny mak! Oj będzie się działo bo mam dziś nerwa a w takich sytuacjach lepiej nie wchodzić ze mną na wojenną scieżkę
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    kalendarz z przygodami
    Ale jest i wisi
    "Being a champion is redefining what's humanly possible."
    Lance Armstrong | Blog Rowerowy | Flickr.

  4. #264

    Domyślnie

    Byłem, odebrałem. Na całe szczęście opakowanie zdało egzamin na 5 z + i zawartość nienaruszona Już wisi w domciu a jutro drugi zawiśnie w pracy. Piotr - Wielkie dzięki za wszystko - GOOD JOB!
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  5. #265

    Domyślnie

    Mam i ja, good job, dzięki
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  6. #266

    Domyślnie

    ja powiem krótko, kalendarz doszedł, jakość jest super, ale zapakowany/zabezpieczony lepiej był w zeszłym roku, te dostałem z zagiętymi troszkę rogami i latającymi w środku kalendarzami, chyba poczta

  7. #267

    Domyślnie

    wszyscy podostawali kalendarze, a ja dalej czekam
    "Love is like a Rubix Cube, there are countless numbers of wrong twists and turns, but when you get it right, it looks perfect no matter what way you look at it”

  8. #268

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filvz Zobacz posta
    wszyscy podostawali kalendarze, a ja dalej czekam
    ja też czekam

  9. #269

    Domyślnie

    Właśnie zamówiłem 2 sztuki, wpłaciłem pieniążki i wysłałem potwierdzenie mailem! Teraz czekam na kalendarze
    pozdrawiam!
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  10. #270

    Domyślnie

    Mroku, czego innego mozna sie spodzieac w Twoim przypadku... Jakies fatum Cie przesladuje W porownaniu do opakowan z ubieglego roku to chyba nie ma co porownywac, bo jest zdecydowanie lepiej opakowany. Cos sie kolego marudny zrobiles...

Strona 27 z 37 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •