Close

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 202
  1. #1

    Domyślnie PIXEL Radiowe wyzwalanie z iTTL :D

    Nie wiem czy już widzieliście
    http://www.optyczne.pl/2499-nowość-W...el_TR-331.html
    Mnie ta informacja ucieszyła...cena mniej, ale znowu najtragiczniej też nie jest, a mamy pełną kontrolę nad lampami systemowymi bez żadnych kabelków :d

  2. #2

    Domyślnie

    Powiem szczerze że, też jestem ciekaw tego wynalazku i z radością przyjmuje postęp techniczny w dzisiejszych czasach

  3. #3

    Domyślnie

    właśnie aż oczy przecieram ze wzruszenia!- wreszcie ktoś się zlitował nad użytkownikami szybszej niż 1/250 migawki! a cena wg mnie miazga w porównaniu do su który jednak ma mniejszą funkcjonalność

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tommy Zobacz posta
    właśnie aż oczy przecieram ze wzruszenia!- wreszcie ktoś się zlitował nad użytkownikami szybszej niż 1/250 migawki! a cena wg mnie miazga w porównaniu do su który jednak ma mniejszą funkcjonalność
    Ciekaw jestem, jak to cuś będzie działać przez ściany.
    Zasięg 65 m - nie jest źle, cena też nie wygląda strasznie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Innervoice Zobacz posta
    Ciekaw jestem, jak to cuś będzie działać przez ściany.
    Zasięg 65 m - nie jest źle
    No wlasnie... Ciekawe ile z tych 65 odpadnie w przypadku scian, zalomow, etc.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    No wlasnie... Ciekawe ile z tych 65 odpadnie w przypadku scian, zalomow, etc.
    Pozostaje czekać na testy ochotników, bo w te robione przez portale i gazety to nie wierzę.

  7. #7
    Ostatnio edytowane przez coroner ; 18-12-2009 o 18:23
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #8

    Domyślnie

    No wygląda to interesująco... jeśliby rzeczywiście dobrze wspołpracowało z CLSem i miałem chociaż te 30-40m zasięgu to będzie pięknie.

  9. #9

    Domyślnie

    na razie dopiero zassałem instrukcję, ale mam nadzieję że można z poziomu tego gadżetu ustawiać moc dla każdej lampy osobno bo nie uśmiecha mi się biegać z tele 50m po kilka razy w jakimś śniegu czy bagnie żeby skorygować moc .
    A co do zasięgu to stresuje określenie "maksymalny" 65m....więc może się okazać że normalnie to ma 50m - choć to i tak lepiej niż su, a do tego su w ogóle przez ściany nie chodzi więc tu może byc tylko lepiej
    jak nie wysiedzę w domu to może wpadnę do fototipa we wtorek

  10. #10

    Domyślnie

    Przykra wiadomość nie można.

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •