Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Zdalne sterowanie z telefonu.

    Witam!
    Mam pytanie. Wiele już widziałem wynalazków gdzie ludzie oprogramowali telefonową IRDę, tak że zastępowała pilot do TV. Czy są może wynalazki sprawdzone że ktoś zrobił coś takie do wyzwalania migawki w nikonach. W końcu pilotem z TV sanyo bodajże da się?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    a nokie ktoś okiełznał ?

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar JacKill
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Okolice Kielc
    Posty
    177

    Domyślnie

    Na Symbiana jest irRemote, ale zasięg jest tak mały, że szkoda zachodu. Kupiłem też pilota IR, ale leży w szafie, bo i tak samowyzwalacza używam

  5. #5

    Domyślnie

    mi nie chodzi o samowyzwalanie a o korzystanie z BULBa

  6. #6

    Domyślnie

    Kup sobie wezyk nawet ten najtanszy delty. Uzywalem przez 2 lata irRemote w nokii. Strasznie maly zasieg i zawsze irda w telefonie musi byc skierowana na czujnik w aparacie a i tak ciezko lapie.

  7. #7
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alfapasje Zobacz posta
    Witam!
    Mam pytanie. Wiele już widziałem wynalazków gdzie ludzie oprogramowali telefonową IRDę, tak że zastępowała pilot do TV. Czy są może wynalazki sprawdzone że ktoś zrobił coś takie do wyzwalania migawki w nikonach. W końcu pilotem z TV sanyo bodajże da się?

    Ogarnąłem temat na Windows Mobile w HTC Wizard.
    Programik się nazywa NowiiRemote w wersji pro, oraz plik konfiguracyjny do nikona (emulacja pilota ML-L3). Jak ktoś zainteresowany to prześlę wszystko (program trial i pliczek) np na email. Znalazłem również plik do Canona (tylko wersje 3cyfrowe) Pentaxa i Olympusa.

    Działa zaj...e
    Zasięgo około 4-6m
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazios Zobacz posta
    Kup sobie wezyk nawet ten najtanszy delty. Uzywalem przez 2 lata irRemote w nokii. Strasznie maly zasieg i zawsze irda w telefonie musi byc skierowana na czujnik w aparacie a i tak ciezko lapie.
    Racja, kombinowałem z Nokią N73. Za mały zasięg do wygodngo używania. Próbowałem też z pilotem uniwersalnym do sprzętu RTV 8 czy 10 w jednym, działał o wiele lepiej, nie było problemu z zasięgiem 5m ale był duży 22 cm. Na końcu i tak najlepszy okazał się wężyk spustowy.
    D80;MB-D80;N18-55;N70-300 VR;Raynox250;GoldPhoto,Hahnel...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •