Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Długo by gadać czemu zmieniłem. W skrócie to tak: potrzebowałem szybkiej FF. Jedyne co mi pasowało obecnie w C (po pracy na 1ds2 i obu piątkach) to 1dsIII. Jego cena przy możliwościach to ponury żart. d700 to zupełnie inna bajka, w zasadzie wszystko czego mi trzeba (przy kompromisie jakości obrazka w powiększeniach 1:1 - tu canon wygrywa). A szkła? Żal mi 35L - ale mam 35/1,8, który jakby nie winieta to obśmiałby elkę - jakość na 1,8 taka sama a cena....700 vs 4500.

    Płaczę po 135L - tu w nikonie czarna d...a. A dalej to już radocha - 14-24 w zamian za dobre, ale gorsze od niego 16-35IIL. 50G za totalną nędzę w tym zakresie w Canonie (1,4 zabawka, 1,2L przepłacone szkło) i 85/1,4 - lepsze od C1,8 i na pewno szybsze od L. SB900 to już kompletny kosmos w stosunku do 580 EX - dużo lepiej. Słowem - za te samą kasę mam nowe puszki i szkła oddając używane w C. Po sezonie powiem więcej, na razie jestem zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez himi ; 19-12-2009 o 16:11

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar Tomasz29
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Ireland Co.Louth
    Posty
    7

    Domyślnie popsuty nikkor 14-24

    Witam dziś właśnie odebrałem szkło z serwisu super robota obiektyw naprawiony i kalibrowany teraz jest ostry jak brzytwa nie ma śladu że był rozkręcany nawet. Wada to blokujący się silniczek wymienili go na nowy.Szkło zawoziłem do serwisu w Irlandii tylko 50 km od domu wiec było bliżej niż do Niemiec.Naprawdę serwis godny polecenia na dole pisze adres może komuś się przyda Pozdrawiam



    SLR SERVICE CENTRE
    Rathmolyon, Co. Meath
    tel.+353469557151
    email sirservice@ooeanfree.net
    D3s + Parę szkieł

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •