Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Dłubnia

  1. #1

    Domyślnie Dłubnia

    Dłubnia, rzeczka nie daleko Krakowa .Można z niej "wydłubać" pstrąga potokowego , w niektórych miejscach żeruje lipień.Sam w latach 70-tych, jak byłem smark ,przyciąłem tam swojego pierwszego pstrąga .Teraz są też bobry.
    To moje pierwsze starcie z takim tematem.
    1

    2

    3

    4 bonus , na dowód że są bobry

  2. #2

    Domyślnie

    Piękna, słoneczna jesień jeszcze u Ciebie. Ja słońce widuję raz na 10 dni przez 15 minut. A co do pstrągów...to "przycinasz" je jeszcze , czy już nie. Ze względu na światło wybieram jedynkę.
    Pozdrawiam Jacek P.

  3. #3

    Domyślnie

    No to sprawiłeś mi Jurku wielką radochę tymi fotami..Co prawda nie znam,zbytnio, małych
    cieków pstrągowych w tym rejonie,ale Dłubnia przypomina mi te,na których "dłubię",teraz rzadko,szczególnie na Pomorzu....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie dwa i trzy, na razie nie mam odwagi brać się do krajobrazu.
    Ja nie dłubie w Dłubni ani gdzieindziej, wędkarstwo zawsze wydawało mi się nudne, jak nurkowałem to nie raz zdarzyło mi się wynurzyć przy czyimś spławiku i nie powiem żeby wędkarze na mnie z sympatią patrzyli, co mnie akurat nie dziwi.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  5. #5

    Domyślnie

    Jacku,zero wędkowania , a pogoda to u mnie też kicha .Zdjęcia robione w ostatnią niedziele listopada ,pięknie było.
    Andrzejku, rzeczka jest niepozorna , ale można z niej wyciągnąć niezłą sztukę .Rekord mojego ojca , pstrąg 43 cm i to z czasów miary ochronnej 25 cm .Zbyszku, za pstrągiem się chodzi , zero spławików .To jest bardziej rodzaj przygody z rybą niż typowe moczenie kija .Dzięki Panowie za odwiedziny , wiem że zdjęcia nie są powalające , ale jak się nie przewrócisz , to się nie nauczysz

  6. #6

    Domyślnie

    E tam, nie powalają , moje wędkarskie oko rejestruje sporo plusów na tych zdjęciach.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    Trójeczka bardzo mi się podoba

  8. #8

    Domyślnie

    Super! przypomniały mi się wyprawy na pstrąga na Dłubnię parę lat temu.... Muszę odnowić znajomość z tą rzeczką...I fotki klimatyczne...
    Pozdrowienia!

  9. #9

    Domyślnie

    Urokliwa ta Dłubnia .Rzeczka wygląda na dobry teren dla Zimorodka.Poobserwuj może to jego rewir i wtedy można powalczyć o dobrą fotę.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Ciebie, Jurku, powinny zainteresować zimorodki, a nie pstrągi
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •