Close

Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 219
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Dowiem sie czy jest szansa na zmniejszenie kosztow o transport. Na ta chwile nie mam odpowiedzi. Nazwe hotelu umieszcze jutro, bo dzisiaj mialem utrudniony kontakt ze swiatem i okolicami Co do terminow wplat. Jutro rozesle konto na ktore bedziemy wplacali i poprosze o szybkie dzialania, bo zobowiazalem sie do duuuzej zaliczki.
    To będę śledzić dalsze wpisy w tym wątku.
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  2. #32

    Domyślnie

    Dobra to ja potwierdzam Jeszcze jedno pytanko. Pewnie będę jechał autkiem. Orientujesz się może jak wygląda sprawa parkingu? Czy jest w ogóle taka opcja czy trzeba szukać coś na własną rękę?
    Dowiem sie

  3. #33

    Domyślnie

    Jestem pewien ze sie uda, zatem badz czujny

  4. #34

    Domyślnie

    To ja poproszę dla mnie i małżonki.
    FX był i się zmył...

  5. #35

    Domyślnie

    Sluze

  6. #36

    Domyślnie

    Takie pytanko: jeśli nie będzie 50 osób chętnych, to czy istnieje "zagrożenie", że wypad nie dojdzie do skutku?
    Jest wprawdzie jeszcze wcześnie i czasu dużo, więc raczej problemów z zabraniem chętnych byc nie powinno...
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  7. #37

    Domyślnie

    Nie sadze zeby grupa sie nie zebrala. Mysle ze cena za ten wyjazd jest bardzo atrakcyjna (krajowe plenery bez takich atrakcji kosztuja te same pieniadze). Zreszta sporo pytan o szczegoly odbieram innymi drogami niz oficjalne. Pojedziemy do Pragi.

  8. #38

    Domyślnie

    Jeśli można to proszę o dopisanie do listy uczestników mojej żoneczki. Będę wdzięczny.
    Pozdrawiam, Karol.

  9. #39

    Domyślnie

    Kazdy uczestnik powinien zaopatrzyc sie w około 500 koron czeskich /ok. 80 zlotych/ (Jaskinia Punkewni i Praga Hradczany).
    Raczej okolo tysiaca koron, bo bilety na zwiedzanie calej dzielnicy zydowskiej (cmentarz, synagogi etc.) kosztuja nastepne 500 CZK.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Nie sadze zeby grupa sie nie zebrala. Mysle ze cena za ten wyjazd jest bardzo atrakcyjna (krajowe plenery bez takich atrakcji kosztuja te same pieniadze). Zreszta sporo pytan o szczegoly odbieram innymi drogami niz oficjalne. Pojedziemy do Pragi.
    No i wszystko jasne
    Takiej odpowiedzi się spodziewałem
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •