Close

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 219
  1. #21

    Domyślnie

    Witam.

    Nie wiem, czy jako nowy tutaj mógłbym się zabrać z żoną. Nigdy nie byliśmy w Pradze, do tego żona nie mogłaby marudzić, że musi czekać jak robię fotki.
    Jeśli tak to proszę nas dopisać i o przesłanie nr.konta na które zrobić wpłatę.

    Pozdrawiam Tomek

  2. #22

    Domyślnie

    Poproszę o wstępne zarezerwowanie dwóch miejsc, wprawdzie żona nie będzie mogła pojechać, ale kolega (także Nikoniarz ) bardzo chętnie się zabierze... Byc może będzie jeszcze jedna osoba z mojej strony, ale na chwilę obecną to nie jest pewne, więc dwa miejsca na 99%. Potwierdzę jak szybko się da

    P.S. Panie Piotrze - czy dotarło do Pana moje PM?

    (admin): Poszlo, poszlo
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #23

    Domyślnie

    Chciałem się zapytać czy jako osoba niezrzeszona w NKP mógłbym wziąć udział w takim wyjeździe?
    Oczywiscie. Serdecznie zapraszam.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    na pewno płatny
    Tak, i z tego co pamietam - dosc slono.

    Cytat Zamieszczone przez Duca Zobacz posta
    Chciałem się zapytać czy jako osoba niezrzeszona w NKP mógłbym wziąć udział w takim wyjeździe?
    Piotr mnie uprzedzil - nawet w plenerach organizowanych
    przez NKP tez nie ma wymogu bycia czlonkiem stowarzyszenia.

  5. #25

    Domyślnie

    Krótko i na temat Ja + 1
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szczeniak26 Zobacz posta
    Byłem we wrześniu w Pradze i Most Karola był w remoncie. Jedyna nadzieja, że budowlańcy się uwinęli z robotą.
    We zeszły wtorek wróciłem własnie z Pragi, most nadal w remncie i do połowy zasłonięty jakimiś rusztowaniami, wejście od strony Starego Miasta też w większośc zagrodzone.

    Oby się wyrobili do lutego
    D80, N 18-105 VR, N 50 1.8, MB-D80, Velbon DF-60, Tamrac Aero 80, Schwinn Rocket Pro, Giant Terrago, Merida Kalahari 550

  7. #27

    Domyślnie

    Maja sie wyrobic do swiat wedlug zaczerpnietych informacji. Najdalej na sylwestra, bo to ma byc wazny elelement tego dnia.

  8. #28

    Domyślnie

    A ja mam pytanie takie:
    czy jest możliwość dołączenia do Waszej załogi już w Pradze - w sensie zakwaterowania razem z grupą i łażenia wspólnie z przewodnikiem - czyli innymi słowy czy jest możliwość zmniejszenia opłaty o przejazd i ten jeden nocleg w Brnie oraz Jaskinie.
    Pytam w imieniu swoim i powiedzmy 2 dodatkowych dusz fotograficznych z samej granicy polsko-czeskiej

    Jeśłi taka opcja wchodzi w grę, to jaki byłby koszt? I gdzie konretnie w Pradze jest plkanowane zakwaterowanie?

    Pytanie dodatkowe - do kiedy jest deadline dokonywania wpłat?
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  9. #29

    Domyślnie

    Dowiem sie czy jest szansa na zmniejszenie kosztow o transport. Na ta chwile nie mam odpowiedzi. Nazwe hotelu umieszcze jutro, bo dzisiaj mialem utrudniony kontakt ze swiatem i okolicami Co do terminow wplat. Jutro rozesle konto na ktore bedziemy wplacali i poprosze o szybkie dzialania, bo zobowiazalem sie do duuuzej zaliczki.

  10. #30

    Domyślnie

    Dobra to ja potwierdzam Jeszcze jedno pytanko. Pewnie będę jechał autkiem. Orientujesz się może jak wygląda sprawa parkingu? Czy jest w ogóle taka opcja czy trzeba szukać coś na własną rękę?
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •