Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    5

    Domyślnie [Gdańsk] Photo Day w zajezdni Szybkiej Kolei Miejskiej - 12 grudnia

    Witajcie,
    Zapraszam Was na plener do zajezdni Szybkiej Kolei Miejskiej w Gdyni. Niestety ze względu na wymogi SKM liczbę uczestników musieliśmy ograniczyć do 50 - i dlatego też konieczne są zapisy. Więcej informacji znajdziecie w serwisie specjalnym Photo Day na MM Trójmiasto oraz w zapowiedzi Photo Day 9.0 w zajezdni Szybkiej Kolei Miejskiej.

    Pozdrawiam, Wojtek Kozak

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy dobrze ustawiłem subskrypcję (wbrew pozorom nie jest to tak banalne jak w opisie), ale już żałuję, że przegapiłem ten plener i że spływ Wisłą do Trójmiasta nie jest możliwy (na pewno byłoby bezpieczniej niż pełną zapędzonych wariatów siódemką, a może i szybciej ).

    Zainteresowanie ogromne, ale i propozycje miejsc brzmią miodzio Fajnie móc sobie ponownie uświadomić, że nasz kraj to nie tylko gadające głowy pod krawatami, wypindrzone gwiazdy i chodniki zawalone straganami z chińszczyzną, ale też jedna z industrialnych potęg dawnej Europy Wschodniej - czego dowodów w Trójmieście jest sporo.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •