Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Plener ślubny w galerii handlowej...

    ...czyli nowa, świecka tradycja: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos....html?skad=rss

    co Wy na to?
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  2. #2

    Domyślnie

    Sam robiłem taki plener całkiem niedawno
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    nasz klient nasz pann
    fotograf się liczy i pomysł na zdjęcie, potem jest światełko, następnie moim zdaniem ludzie, któych focimy - jak czują się sami ze sobą i z "nami" - fotografami, a na końcu jest sprzęt, który też jest ważny, ale ma przypisaną namniejszą wagę w mojej hierarchii ;D
    mając D6sx z ISO 666666 w momencie, gdy "nie zagra" nam ładnie oświetlenie (chociażby z naszej, własnej winy) i gdy ludzie są maksymalnie sztywni i tak foty będą denne
    taka moja opinia - kilka osób się pewnie zgodzi
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawa architektura to i sesje robią co w tym dziwnego. W przyszłym roku chyba nawet planują jakąś wystawę fot ślubnych wykonanych w starym browarze.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5

    Domyślnie

    Dla wielu osób przebywanie w galeriach handlowych to jedyna forma rozrywki jaką znają więc nie dziwi mnie, że takie też chcą mieć zdjęcia ślubne.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ediface Zobacz posta
    Dla wielu osób przebywanie w galeriach handlowych to jedyna forma rozrywki jaką znają więc nie dziwi mnie, że takie też chcą mieć zdjęcia ślubne.
    Heheh... smutne, ale po części prawdziwe.
    Swego czasu poszedłem kupić spodnie, w niedzielę rano do galerii handlowej i widok całych rodzin przechadzających się po galerii w poranek niedzielny, albo kolesi, którzy przyszli tam pochwalić się swoją nową, o 20 lat młodszą kochanką, powodował u mnie prawie odruch wymiotny.
    Może jestem dziwny, ale idę tam tylko by coś kupić, a obecnie takie miejsca stały się raczej "wybiegiem" dla ludzi, którzy nie mają pomysłu na inne spędzanie wolnego czasu.

  7. #7

    Domyślnie

    Zaobserwować też można, że jest forma "wypoczynku" dla całej rodziny. Ci najmłodsi mają okazję poznać wspaniałą kuchnię restauracji typu Mcdonalds itp. i spędzić "aktywne" wolny czas biegając za wózkiem z zakupami.

  8. #8

    Domyślnie

    Akurat SB w Poznaniu jest ciekawym miejscem, gdzie mozna zrobic sesje slubna tak ze nie bedzie widac ze to galeria handlowa.
    Widzialem efekt kilku takich sesji i byl on baaardzo ciekawy. Poza tym w miesiacach kiedy jest cieplo mozna plener robic "w pieknych okolicznosciach przyrody"
    jednak jezeli pada i jest szaro to takie ogolnodostepne wnetrze (za sesje nie trzeba placic, tylko zapytac wczesniej dyrekcje ) jest ciekawa opcja.
    Nie kazda para ma ochote/mozliwosc placenia dodatkowych kilkuset zl za mozliwosc zrobienia sobie sesji slubnej w jakims palacu.
    Czym inym bylaby sesja w jakims "blaszaku" typu auchan czy real

    p.s. szkoda ze gazete stac na takie slabe foto do artykulu
    mogli chociaz jakies ostre znalezc...
    Ostatnio edytowane przez sote ; 30-11-2009 o 12:16
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta

    p.s. szkoda ze gazete stac na takie slabe foto do artykulu
    mogli chociaz jakies ostre znalezc...
    Raczej poruszone exif 1/10 pokazuje. A na poparcie tezy że takie foto są be, nie można dać "dobrych"
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  10. #10

    Domyślnie

    Podpisuje się pod tym co napisał Sote. Cały wic w tym żeby tak wykorzystać miejsce jakim np. jest Stary Browar żeby nie było widać ze to centrum Handlowe.
    Fotogacek
    Matryca,szkiełka i inne bibeloty
    Fotografia ślubna Poznań Zdjęcia dzieci

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •