Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: D200 Pomoc

  1. #11

    Domyślnie

    Ja tez tak mam. Kupiłem D70s i robiłem kiepskie foty. No to kupiłem D200. Koleś na D200 robił super zdjęcia. A moje jakieś takie byle co. No to kupiłem D300. I co ? Dalej robię kiepskie zdjęcia. Ale nie łamię się. Jeszcze przede mną D700, D3.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Ustaw wszystko na AUTO. Będziesz wykorzystywać jego potencjał w 100%.

    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Ustaw wszystko na AUTO. Będziesz wykorzystywać jego potencjał w 100%.

    nie mieszaj tutaj kolego! d200 auto nie posiada(chyba,ze chodzi Ci o wb,iso)..
    dlatego proponuje sprzedanie d200 na rzecz d80-90 i ustawienie NIE auto, lecz portret.. : )
    gwarancja zdjec jak z linkow

  4. #14

    Domyślnie

    napisał miroo:
    Jeszcze przede mną D700, D3.
    Zapomniałeś dodać d3x v d3s (:
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  5. #15

    Domyślnie

    no i H3D
    | Nikon |

  6. #16

    Domyślnie

    ale jesteście wredni

    powiem tak:
    ja też mam D200
    i też nie mam dobrych fot
    popracuj nad ustawieniami
    WB
    ISO
    przysłona

    podpatruj innych (podpowiem Exif)

    a po za tym praca praca praca

    p.s. Kiedyś miałem D40 i robiłem lepsze zdjęcia
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  7. #17

    Domyślnie

    OT: Mapex M?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  8. #18
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike.swierczynski Zobacz posta
    ..działam na 35mm a zdjecia z 50mm wydają mi sie ciekawsze, (http://i35.tinypic.com/2ai0f7p.jpg http://i37.tinypic.com/2ajwgwn.jpg http://i48.tinypic.com/2lcpuro.jpg) przesłałem pare linków zebyscie sami ocenili, ..
    Zajmij się fotografowaniem, a nie polepszaniem zdjęć przez wrzucanie na nie tekstu. Zabieranie sie do zdjęć od strony grafiki to zły pomysł. Rób zdjęcia, obserwuj to co masz przed obiektywem (patrz nie tylko na modelkę, ale także na jej otoczenie!), zwracaj uwagę na światło, podpatruj inne fotki. Zdjęcia zamieszczaj w działach zdjęciowych, tam ci może podpowiedzą co zrobiłeś nie tak.
    Zakładam, że sprzęt umiesz obsługiwać i wiesz do czego służy przysłona, czas, ISO, WB i jak zmiany tych parametrów wpływają na obraz. Reszta to nie kwestia body, a fotografa.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 22-11-2009 o 03:28
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arsiser Zobacz posta
    ale jesteście wredni
    Wybacz, ale tak postawione pytanie:


    Cytat Zamieszczone przez mike.swierczynski Zobacz posta
    ...bawie sie już jakiś czas nikonem D200 ale mam wrazenie że nie wykorzystuje jego potencjału nawet w połowie.
    Może ktoś doradzić co robić żeby było lepiej albo jak go ustawić?...
    ...odbieram jako prowokację, a nie początek sensownej dyskusji. A jeżeli to nie prowokacja, to sorry, ale znaczy to, że czasy internetowe spłyciły rozumowanie do zera... Czy większość z nas na początku swojej przygody z fotografią zadawała tak durne pytanie licząc, że ktoś za nas rozwiąże wszystkie problemy z puszką, czy może jednak zgłębialiśmy wiedzę za pomocą książek, spotkań i.t.p.?.. Teraz jest łatwiej, w internecie jest morze informacji dostępnych na wyciągnięcie ręki, ale łatwiej jest napisać na forum "jak ustawić puchę, żeby robiła świetne zdjęcia"... no proszę Cię, to żenada...
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  10. #20

    Domyślnie

    A ja proponuje znaleźć ciekawy temat do fotografowania i "rzeźbić" go tak długo, aż uzyskasz zadowalający efekt. Jeśli po dłuższym czasie nic ci nie będzie wychodziło, to znaczy, że po prostu nie masz talentu i nawet D3sxvgh ci nie pomoże. Wówczas lepiej posprzedawać to wszystko, kupić sobie kompakta i dalej robić rodzinne pstryki
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •