Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Sé de Lisboa

  1. #1

    Domyślnie Sé de Lisboa

    Pewnie powiecie, ze krzywo... A poza tym? Dzieki z gory za opinie!

    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Ładnie, ładnie... ale ja bym po prostował to troszkę... bo te krzywizny jak dla mnie nic nie wnoszą

    BW bardzo fajne.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martinez Zobacz posta
    Ładnie, ładnie... ale ja bym po prostował to troszkę... bo te krzywizny jak dla mnie nic nie wnoszą

    BW bardzo fajne.
    Mz prostujac mozna temu kadrowi tylko zaszkodzic. Dlatego zrezygnowalem, i zostawilem jak jest. Czy wnosza - pewnie nie, ale czy cos zabieraja?
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  5. #5
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze, ze nie prostowales. Jakos tak troche za miekko jak dla mnie. Choc pamietam, ze wolisz tego typu obrobke. Sam kadr zas.. choc mily dla oka to jednak z tych mniej porywajacych raczej.

  6. #6

    Domyślnie

    Kadr fajny bo Sé nie w środku, ale jednak szkoda że jest przysłonięta, zwłaszcza że trochę się zlewa z tym budynkiem z lewej.
    Martinez: to co tu widać to nie są krzywizny, krzywizny na zdjęciu tego budynku to ja przywiozłem gdy zaczynałem przygodę z fotografowaniem ... i powiem tak: to jest pod górę, potęga katedry itd. - naprawdę, w tym wypadku ta lekka krzywizna jak najbardziej pasuje.
    Co najbardziej mi się podoba? Faktura bruku i zgranie linii na jezdni z drutami na górze.
    Co mi przeszkadza? Przysłonięcie katedry i winieta w LG i PG. No jakoś mi wydaje się zupełnie zbędna. A dziwne, bo lubię zazwyczaj taki efekt.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja nie jestem jakimś fanatycznym wyznawcą pionowych pionów, ale tu z ciekawości wyprostowałem sobie i śmiem twierdzić, że to tej fotografii pomoże.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •